اخبار فیلم

Penelope Cruz به پروژه ی James Bond 24 پیوست

 

با موفقیت فیلم Skyfall در گیشه های فروش و منتقدین بنظر می رسد همه چیز برای ساخت چنین آینده ای برای James Bond 24 نیز آماده می باشد . در هفته های گذشته اخبار متعددی منتشر کردیم که Sam Mendes کارگردان فیلم Skyfall باری دیگر برای کارگردانی James Bond 24 ابراز علاقه کرده است و احتمال کارگردانی James Bond 25 توسط وی بالاتر رفته است . اما در همه ی فیلم های جیمزباند یک کارکتر زن جوان و خوش قیافه که به دختر های باند معروف هستند ، حضور دارد که معمولا بازیگرانی بزرگی برای انها انتخاب می شوند و حالا اخبار جدیدی در دست داریم که نشان می دهد دختر James Bond 24 مشخص شده ات .

با وجود اینکه اطلاعات و جزییاتی از داستان James Bond 24 منتشر نشده است اما براساس اخبار منتشر شده ، بازیگر برنده ی اسکار Penelope Cruz قرار است تا در فیلم James Bond 24 حضور داشته باشد . در سال بعد Penelope Cruz چهل ساله خواهد شد که وی را تبدیل به مسن ترین دختری می کند که در سری فیلمهای جمیزباند نقش دختر های باند را بازی خواهد کرد ، اما در اصل برای Daniel Craig چهل و پنج ساله چندان پیر هم نیست . تهیه کنندگان فیلم جیمزباند Barbara Broccoli و Michael G. Wilson پس از اعلام حضور Penelope Cruz در فیلم James Bond 24 ، همچنین اعلام کردند که در فیلمهای گذشته نیز تصمیم داشتند تا از این بازیگر استفاده کنند اما مشکلاتی وجود داشته که این اجازه را به انها نمی داده است .

فیلم James Bond 24 به احتمال زیاد در تابستان سال آینده فیلمبرداری خواهد شد و سال ۲۰۱۶ نیز برای اکران مشخص شده است ، اما اگر درست در تابستان ۲۰۱۴ ساختش شروع شود احتمال بیشتری دارد تا در سال ۲۰۱۵ اکران شود یعنی سال مرگ که فیلمهای بزرگ و ابرقدرت بلک باستر در همان سال اکران خواهند شد . منتظر اخبار جدیدتر باشید .

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن