اخبار فیلم

Paramount قسمت سوم Star Trek را بدون J.J. Abrams می سازد

 

پس از فروش ۴۵۰ میلیون دلاری قسمت دوم مجوعه Star Trek کمپانی پارمونت قصد دارد ادامه این مجموعه خاطرانگیز را بسازد . با توجه به اینکه J.J. Abrams در دو سال آینده درگیر ساخت StarWars خواهد بود پارامومنت در پی جایگزین کردن فردی به جای این کارگردان است . پارامونت و J.J. Abrams در حال مذاکره برای حضور J.J. Abrams به عنوان تهیه کننده در قسمت بعدی هستند . از این رو امروز لیستی از کارگردان های که احتمال دارد قسمت بعدی این فیلم را بسازند منتشر شده است .

نفر اول این لیست Jon M. Chu کارگردان فیلم G.I. Joe: Retaliation است البته این کارگردان ساعتی پس از اعلام نام خود برای ساخت قسمت بعدی این مجوعه اعلام کرد قصد ساخت قسمت سوم G.I.Joe را دارد پس حضور وی در این پروژه منتفی است . نفر دوم این لیست Joe Cornish است کارگردان فیلم Attack the Block است . نفر سوم Rupert Wyatt  کارگردان Rise of the Planet of the Apes است . باید دید کدام یک از افراد قسمت بعد را کارگردانی خواهند کرد .

با توجه به اینکه نویسنده قسمت قبل Damon Lindelof درگیر ساخت سریال The Leftlovers برای شبکه HBO است کمپانی برای نگارش فیلمنامه با Ashley Edward Miller و Zack Stentz نویسندگان فیلم های Thor و X-Men: First Class به توافق رسیده است . فیلم در سال ۲۰۱۶ با همان تیم بازیگران Chris Pine و Zachary Quinto در نقش های کرک و اسپایک  اکران خواهد شد .

البته این لیست هنوز فقط در حد خبرها و شایعه های منتشر شده است و فقط در رابطه با نویسندگان و بازیگران قطعی است .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن