اخبار فیلم

Mission: Impossible 5 Vs. Star Wars: Episode VII

 

طی آخرین مذاکرات ، کارگردان Christopher McQuarrie از Jack Reacher و بازیگر و تهیه کننده Tom Cruise ، تصمیم گرفتند تا طی یک عملیات غیرممکن پروژه ی جدیدشان Mission: Impossible 5 را به نبرد با عنوان مهم سال مرگ Star Wars: Episode VII که یک هفته پس از این فیلم اکران می شود ، بفرستند . پس از تغییر تاریخ اکران فیلم جنگ ستارگان : قسمت هفتم توسط کمپانی دیزنی ، Paramount نیز بتازگی تاریخ اکران نماینده ی مهم خودش را به کریسمس ۲۰۱۵ تغییر داد .

ستاره ی سری فیلمهای قبلی Tom Cruise باری دیگر بر می گردد تا در نقش Ethan Hunt قرار بگیرد و بدنبال وی شایعاتی مبنی بر بازگشت Jeremy Renner , Paula Patton و Simon Pegg منتشر شده است که تاکنون بطور رسمی اعلام نشده اند و فیلمنامه ی قسمت پنجم توسط Drew Pearce از Iron Man 3 نوشته خواهد شد . Disney پس از مشکلاتی که در پروژه ی Star Wars: Episode VII به کارگردان J.J. Abrams بوجود آمد تصمیم گرفت تا بجای اینکه این پروژه را به سال ۲۰۱۶ موکول کند ، به روزهای آخر سال ۲۰۱۵ یعنی ۱۸ دسامبر بفرستد و حالا اولین قسمت از سه گانه ی جدید Star Wars باید با فیلم جدید Christopher McQuarrie بنام Mission: Impossible 5 رقابت کند که بسیاری باور دارند این فیلم از قسمت قبلی اش بیشتر فروش خواهد کرد . البته با دو دو تا چهار تا کردن می توان گفت این حرکت چندان ماموریت غیرممکنی برای M:I5 نمی باشد ، چون با توجه به اینکه قسمت قبلی تحت عنوان Mission: Impossible – Ghost Protocol نیز در ماه دسامبر اکران شد و به سقف نزدیک ۷۰۰ میلیون دلار دست یافت که مصادف بود با The Girl with the Dragon Tattoo ساخته ی David Fincher و Sherlock Holmes: A Game of Shadows (پس از دو هفته) . فیلمبرداری ماموریت غیرممکن ۵ در فبریه سال آینده طبق برنامه در لندن آغاز خواهد شد و مسلما در چند ماه آینده اخباری در رابطه با گروه بازیگری این پروژه خواهیم شنید . اما شما در قسمت کامنت ها بما بگویید در رقابت مابین Mission: Impossible 5 و Star Wars: Episode VII کدام یک پول بیشتری به جیب خواهد زد ؟!

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۴ نظرها

  1. خب مسلما که Star wars پول بیشتری کسب میکنه. اما تا به حال حتی یک قسمت از این فیلم رو هم ندیدم اما MI رو هر 4 تاش رو دیدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن