اخبار فیلم

Michael Douglas و Michael Peña دیگر بازیگران پروژه Ant-Man

 

کمپانی Marvel یکی از ریسک پذیر ترین و ناشناخته ترین پروزه هایش را که پر شده از شخصیت های عجیب و کارکتر هایی با بیوگرافی آینده بنام Guardians of the Galaxy را در ماه آگوست امسال اکران خواهد کرد اما فکر نمی کنیم لازم به ذکر باشد این کمپانی پروژه ی دیگری نیز برای سال مرگ آماده دارد که نه تنها همچون Guardians تا حدودی ناشناخته است بلکه باید با Batman Vs Superman رقابت کند که همگی آنرا بنام Ant-Man می شناسید . ماه گذشته سایت خبرگزاری آریافیلم – خبری منتشر کرد مبنی براینکه Paul Rudd ستاره ی فیلمهای Anchorman 2 و Knocked Up که بیشتر در آثار کمدی دیده شده است ، در نقش اصلی فیلم جدید نویسنده و کارگردان Edgar Wright قرار خواهد گرفت اما در آن زمان هم با توجه به اینکه در کمیک بوک چندین شخصیت متفاوت لباس Ant-Man را بر تن کرده اند ، همچون دانشمند و خالق این لباس Hank Pym و سارقی بنام Scott Lang ، این سوال در ذهن ها پدیدار شد که پل راد برای کدام یک انتخاب شده است .

پس از گذشت مدتی از انتشار این خبر ، ادگار رایت در صفحه ی توئیتر اش تصویری از لباس کمیک بوک Scott Lang منتشر کرد و در ادامه در مصاحبه ای اعلام داشت در فیلم مرد مورچه ای شاهد حضور هر دو کارکتر Scott Lang و Hank Pym خواهیم بود که بنظر می رسد این چنین نیز خواهد شد ، چون اخیرا مارول اعلام نمود بازیگر دارنده ی اسکار Michael Douglas در این پروژه نقش Hank Pym را بازی می کند و در این صورت Paul Rudd هم نقش Scott Lang را برعهده دارد . در مورد تاریخچه ی این دو شخصیت لازم به ذکر است Hank Pym برای اولین بار در داستان Tales to Astonish شماره ۲۷ ظاهر شد و به عنوان اولین ابر قهرمان در عالب کارکتر Ant-Man معروف شد که پس از آن در داستان های جدیدتر Scott Lang بعد از آنکه دخترش بشدت مریض شده بود ، تصمیم گرفت وارد آزمایشگاه هنک پیم شود و لباس مرد مورچه ای را بدرد و بعد ها او به عنوان Ant-Man شناخته شد .

با تمام این وجود Michael Douglas تنها خبر ما نیست و حالکه تعطیلات ماه میلادی تمام شده ، اخبار سینمایی و تلوزیونی درحال پخش شدن هستند و مارول نیز مانند همیشه از فرصت ها بخوبی استفاده می کند . براساس اخباری دیگری ، Michael Peña از End of Watch مشغول مذاکره با کمپانی مارول است تا به گروه بازیگران پروژه ی Ant-Man بپیوندد که این پروژه مشغول تبدیل شدن به یکی دیگر از مهم ترین محصولات این کمپانی موفق این روز ها می باشد . اطلاعات کاملی در حال حاضر در دست نیست که کارکتر وی دوست است یا دشمن اما گفته شده این بازیگر بطور صد درصد خواهان اخذ قرارداد با این پروژه است . Michael Peña تا کنون بخوبی توانایی های خودش را نشان داده و همانطور که از ژانر درام و هیجانی (End of Watchبه کمدی (Observe and Report و American Hustle) نقل مکان کرده است مشخص می کند وی در هر ژانری می تواند حضور داشته باشد که باز هم بسادگی می توان دریافت این بازیگر برای پروژه های Edgar Wright که معمولا دریچه هایی از کمدی و شوخی درش دیده می شود بسیار مناسب است . حالکه کارگردان و نویسنده ادگار رایت و تهیه کننده و مدیر مارول Kevin Feige مشغول انتخاب بازیگر هایشان برای این پروژه می باشند ، شایعاتی نیز در این میان به گوش می رسد که Rashida Jones و Bryce Dallas Howard برای یکی از کارکتر های زن این پروژه زیره نظر گرفته شده اند و ما می توانیم بگوییم چنین خبری درست نیست . و خبر آخر در رابطه با این پروژه نیز برمی گردد به بازیگر Pacific Rim . براساس چند سایت خبری که که البته از اطمینان کمی برخوردار هستند شنیده می شود Clifton Collins Jr هم در Ant-Man دیده خواهد شد و باری دیگر باید اعلام کنیم این خبر آخر فعلا حالت رسمی و تایید شده ندارد ، بنابراین باید منتظر اطلاعات جدیدتر ماند اما بهرحال Clifton Collins Jr برای امسال فیلم Transcendence به کارگردانی Wally Pfister را آماده ی اکران دارد . Michael Peña نیز در پروژه هایی از جمله Gracepoint ، بازسازی یک سریال انگلیسی بنام Broadchurch توسط فاکس و در نهایت فیلم جنگ جهانی دوم Fury به کارگردانی David Ayer و بازی Brad Pitt ، حضور خواهد داشت . تا کنون که انتخاب بازیگران برای پروژه ی Ant-Man بسیار خوب و امیدوار کننده بوده است و با در نظر گرفتن این موضوع که فیلمبرداری این پروژه در ماه آپریل آغاز خواهد شد ، بزودی اخبار بیشتری در اینباره خواهیم شنید .

فیلم Ant-Man در تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۱۵ اکران خواهد شد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن