اخبار روز سریالها

Melissa Rosenberg از Dexter در سریال مارول

 

پس از اعلام خبر همکاری Marvel با Netflix برای ساخت 5 سریال براساس کارکتر های Daredevil , Luke Cage , Iron Fist و Jessica Jones ، خبری مبنی برای پیوستن Drew Goddard از Cabin in the Woods و World War Z به پروژه ی تلویزیونی Daredevil منتشر شد . هر کدام از این کارکتر ها در مدت زمانی شانس وارد شدن به حوضه ی سینما را نیز داشتند اما بنظر می رسد مارول در نهایت دنیای جعبه ی جادو را برای این ابر قهرمانان مناسب تر دانسته است ، همچنین لازم به ذکر می باشد در دنیای کمیک بوک Marvel این کارکتر های Luke Cage , Iron Fist و Jessica Jones همیشه در ردیف دوم ابر قهرمانان قرار داشتند و چندان در جایگاه هایی که کارکتر هایی همچون Iron man ، Hulk یا Captain Americe قرار می گرفتند ، حضور نداشتند و تنها می توان Daredevil را کمی معروف تر یاد کرد .

براساس آخرین اخبار Melissa Rosenberg از سریال محبوب Dexter و The Twilight Saga در پروژه ی سریالی Jessica Jones حضور خواهد یافت و عنوان نویسنده و مدیر تولید سریال Jessica Jones به او سپرده شده است . از آنجا که Melissa Rosenberg دقیقا 3 سال گذشته خودش به تنهایی در نظر داشت تا یک سریال درام براساس این شخصیت برای شبکه ی ABC بسازد اما حالا این سریال را در Netflix نمایش خواهد داد ، حال باید دید Jessica Jones مارول همان ایده های درام Melissa Rosenberg را در بر خواهد داشت یا خیر . این را می دانیم که هر چهار سریالی که برای شخصیت های Daredevil , Luke Cage , Iron Fist و Jessica Jones ساخته می شوند در یک شهر دنبال خواهند شد و آنها سرانجام به سریال 5ام بنام The Defenders می پیوندد که به این معنا می باشد تمام آنها از یک دنیای مشترک برخوردار خواهند بود .

کارکتر Jessica Jones که توسط Brian Michael Bendis و Michael Gaydos خلق شده است ، قهرمانیست که از اتفاقات نه چندان خوشایند گذشته اش رنج می برد و باعث می شود تا با لباسی مبدل (لباس ابرقهرمان ها) یک دفتر کارآگاه خصوصی برای خودش باز می کند ، در نهایت جسیکا جونزی را مشاهده می کنیم که نه تنها به مردم کمک می کند بلکه با بسیار از ابر قهرمان های دیگر رفت و آمد دارد . این کارکتر دنیای مارول برای اولین بار در سال 2001 در کمیک بوک Alias ظاهر شد که پس از آن به Daredevil می پیوندد و در نهایت در کنار Iron Fist و Luke Cage قرار می گیرد و مسلما دنیای سریال ها نیز طبق این روال جلو می روند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن