اخبار فیلم

Marvel تا سال ۲۰۲۱ پروژه هایش را مشخص کرد

 

زمانیکه کمپانی بزرگ Marvel برای فیلم Iron Man 3 به نمایشگاه کمیک کان در سال ۲۰۱۲ حضور یافت ، اولین سال از حضورشان پس از اکران موفقیت امیز فیلم The Avengers بود . در ان نمایشگاه این کمپانی بدلیل اتمام فاز اول برنامه هایش ، ویدیوهایی از فیلمها و پروژه های گذشته اش بنمایش گذاشت ، که شامل صحنه هایی از اولین قسمت Iron Man تا اخرین فیلمشان میشد . به طور قاطع می توان کمپانی مارول را یکی از موفق ترین و برنامه ریز ترین کمپانی های فیلمسازی در هالیوود دانست که برنامه های مشخصی حتی برای پروژه های آینده اش دارد و با ساخت فیلمهایی همچون The Avengers باعث شد تا دیگر کمپانی ها نیز از انها سرمشق بگیرند .

بتازگی مدیر و سخنگوی کمپانی Marvel بنام Kevin Feige مصاحبه ای در مورد پروژه های آینده ی این کمپانی انجام داده است ، هرچند که وی به جزییات و عنوان های مشخصی اشاره نکرده اما تاکید کرد که Marvel از الان برای سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی کرده است و می داند چه پروژه هایی خواهد ساخت . مدیر پروژه های این کمپانی که یکی از دلایل اصلی موفقیت این کمپانی می باشد  بطور مشخص اعلام نکرد که آیا امکان دارد در سالهای بعد ترتیب این پروژه ها تغییر کنند و یا خیر اما وی افزود که انها از سال ۲۰۰۶ نیز تا ۲۰۱۵ برنامه ریزی کرده بودند که دو سال دیگر می باشد . Kevin Feige در مورد کارکترهای موجود در انتقام جویان ۱ گفت :” اما از اول می دانستیم چه کارکترهایی را در The Avengers خواهیم دید و برای انها تک تک برنامه ریزی کرده بودیم اما حال باید نشان دهیم که دنیای ما بزرگتر از این ۵ کارکتر می باشد و دیگر کارکتر ها را معرفی کنیم “.

تا به اینجا می دانیم که پروژه ی فوق مهم Guardians of the Galaxy در آگوست سال ۲۰۱۴ اکران خواهد شد و فیلم Ant-Man به کارگردانی Edgar Wright در نوامبر ۲۰۱۵ روانه ی سینماها خواهد شد و فاز سوم برنامه های این کمپانی را افتتاح می کند ، همچنین از الان می دانیم که مارول سه پروژه ی بی عنوان دیگر نیز برای سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ معین کرده است که توسط Disney اعلام شد . البته لازم به یاداوری می باشد برنامه ریزی های این کمپانی از این تاریخ ها هم جلوتر رفته است و همانطور که در بالا ذکر کردیم این کمپانی تا سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی کرده است .

در گذشته اعلام کردیم که فیلم Doctor Strange اولین فیلم از فاز سوم خواهد بود و این موضوع توسط Kevin Feige نیز تایید شده است و همچنین شایعاتی در مورد پروژه ای برای کارکتر Black Panther سالهاست بر سر زبان ها افتاده است و جدا از اینها این نکته نیز برای همه مشخص است که The Avengers 3 نیز حتما بین سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ اکران خواهد شد و مسلما ادامه هایی هم برای کارکترهای Thor و Captain America و حتی Guardians of the Galaxy و Ant-Man نیز خواهیم دید و دور از ذهن نیستند و البته نباید Hulk را هم فراموش کرد . اما همچنان اطراف کارکتر Iron Man را علامت های سوال احاطه کرده اند و از انجا که ستاره ی این فیلم Robert Downey Jr تا الان قراردادی برای فیلمی جدا برای این کارکتر امضا نکرده است همه چیر در هاله ای از ابهام قرار دارد .

در اخر ، باید ذکر کنیم که در نمایشگاه کمیک کان امسال نیز Kevin Feige ذکر کرد که پروژه های جدیدشان که از سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ اغاز می شود را تا سال بعد یعنی ۲۰۱۴ اعلام نخواهند کرد ، بنابراین برای مدتی طولانی باید منتظر بمانید .

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. مردعنکبوتی توی فیلم اونجربازی میکنه یا نه در ضمن چرا ادامه اسپایدرمن3روبه جای امیزینگ نمیسازن.واقعا امیزینگ گند زده به قدرت مردعنکبوتی

    1. همانطور که بارها اعلام کردیم ، حق ساخت فیلمهای مرد عنکبوتی در دست
      کمپانی سونی است و انتقام جویان در دست مارول . درسته که مرد عنکبوتی برای مارول است اما سونی انرا خریده و حالا نه سونی اجازه داره از شخصیت های انتقام جویان استفاده کنه و نه مارول اجازه داره از مرد عنکبوتی استفاده کنه ، بنابراین جواب سوال شما نه است و هرگز مرد عنکبوتی به انتقام جویان اضافه نخواهد شد . نویسنده و کارگردان سه گانه ی مرد عنکبوتی بنام سم ریمی برای قسمت چهارم داستانی پیدا نکرد و از پروژه کناره گیری کرد که باعث شد تا بازسازی در قالب مرد عنکبوتی شگفت انگیز ساخته شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن