اخبار حاشیه ایاخبار روز فیلمهامعرفی فیلم

Mark Strong در حال مذاکره برای نقش دشمن Shazam می باشد

به گزارش TheWrap، بازیگر Mark Strong (فیلم های Tinker و Tailor و Soldier و Spy و Sherlock Holmes) در حال مذاکره برای نقش تبهکارِ فیلم !Shazam یعنی Doctor Sivana می باشد. این دکتر شیطانی، اولین بار در کامیک Whiz Comics #2 در سال ۱۹۴۰ به عنوان دشمن اصلی قهرمان اون کتاب (که بعداً اسمش شد Captain Marvel) ظاهر شد و از اون موقع تا الان به یکی از بزرگ ترین دشمنانش تبدیل شده.

به گزارش آریافیلم، این اولین کار کامیکی Strong نیست. او در هر دو نسخه فیلم Kingsman بازی کرده است. همچنین در فیلم Green Lantern در سال ۲۰۱۱ نقش Sinestro را برعهده داشت. نقش قهرمان اصلی فیلم برعهده Zachary Levi (فیلم های Thor و Chuck و Tangled) می باشد. همچنین عوامل فیلم با Grace Fulton (فیلم Annabelle: Creation) نیز در حال مذاکره هستند تا او نقش یکی از دوستان Billy Batson را بازی کند.

Shazam در سال ۱۹۳۹ نقاش C. C. Beck و نویسنده Bill Parker ساخته شد و اولین بار در کامیک Whiz Comics #2 از Fawcett Comics ظاهر شد. با گفتن کلمه Shazam نوجون داستان یعنی Billy Batson به قدرتمندترین موجود دنیا تبدیل میشه و توسط خدایان باستانی به او توانایی های فوق العاده ای داده میشه. هنوز مشخص نشده است که چه کسی نقش Billy را بازی خواهد کرد.

David F. Sandberg (کارگردان فیلم های The Lights Out و Annabelle: Creation) در حال ساخت فیلم برای کمپانی New Line Cinema می باشد. اون به تازگی اعلام کرده است که تاریخ مورد نظرشون برای اکران فیلم، آوریل ۲۰۱۹ می باشد. تهیه کننده کار Peter Safran است. Henry Gayden و Darren Lemke فیلمنامه را نوشته اند و قرار است از سال دیگه در ونکوور فیلمبرداری آغاز شود.

همچنین Dwayne Johnson قرار نیست در نقش تبهکار Black Adam در فیلم بازی کند و درحال انجام یک فیلم جداگانه برای این ضدقهرمان هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن