اخبار فیلم

Kevin Feige میگوید: شخصیت Captain Marvel قوی ترین شخصیت دنیای سینمایی Marvel خواهد شد

هنوز مدت زیادی تا اکران Captain Marvel مونده اما ممکن است ما شاهد حضور این شخصیت در فیلم Avengers Infinity War باشیم یا فیلم های دیگر Marvel که تا قبل از ۸ مارچ ۲۰۱۹ اکران می شوند اما کارگردان این فیلم حرف های تازه ای زده است…

به گزارش آریافیلم  ، او گفت که:شخصیت Captain Marvel پیش زمینه فوق العاده ای دارد و کامیک های او بسیار جذاب هستند او پتانسیل زیادی دارد که تبدیل به یکی از بهترین ابر قهرمان ها در دنیای فیلم های Marvel بشود ما تمام سعی خود را داریم میکنیم تا داستان اصلی او را به بهترین نحو روایت کنیم او در ادمه توضیح داد که چرا فیلم دو کارگردان دارد و گفت که Captain Marvel شخصیتی است که از انسانیت زیادی برخوردار است او بسیار دل رحم است و در عین حال قوی ترین ابرقهرمان دنیای Marvel و بهترین بازیگر برای این نقش Brie Larson است.

این شخصیت قدرت های زیادی دارد او می تواند شش برابر سرعت صوت پرواز کند و می تواند با دست های خود انفجار های عظیمی ایجاد کند همچنین از انگشت های خود اتش شلیک کند و می تواند شکل های مختلف انرژی را به هم دیگر تبدیل کند مثلا می تواند صوت ایجاد شده از بمب اتم را به الکترسیته تبدیل کند و در اسمان رها کند و هیچکس اسیبی نبیند.فعلا باید منتظر بمانیم تا ببینیم ایا فیلم جدید Marvel دوباره غوغا می کند یا نه ؟

captain-marvel-comics-cover-390x600

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۴ نظرها

  1. خدااایاااااااا چقدرررر ازین بدم میاد خیلیییی بدم میاد ازش

    شخصیت زن چه تو فیلم هایه تخیلی یا هر مدل دیگه یا باید ابر شرور یا به اصطلاح منفی باشه یا یک شخصیت قوی یا متوسط که منفی نباشه غیر از این چرت میش

    1. مسلما حدسی که نمی تواند باشد. حتی در کمیک بوک ها هم کاپتان مارول از جمله قویترین اعضای Avengers می باشد اما چون تاکنون مارول متفاوت در فیلمهایش نسبت به کتاب هایش رفتار کرده این موضوع توسط خود رئیس مارول تایید شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن