اخبار فیلم

Johnny Depp و انتخاب Joel Edgerton در Shantaram

 

بازیگر فیلم نامزد اسکار Zero Dark Thirty بنام Joel Edgerton مشغول مذاکره با کمپانی Warner Bros می باشد تا به ساخت فیلمی براساس کتابی نوشته ی Gregory David Roberts بنام Shantaram که یکی از کتاب های پرفروش وی می باشد ، بپیوندد . کتاب Shantaram که سبکی خاطره مانند دارد در مورد شخصیتی بنام Lin است که داستان سفر و محکوم شدنش در استرالیا را روایت می کند ، وی به جرم شلوغ کاری در شهر بمبئی ، به علاوه حمایت و فراری دادن یک مجرم زیر زمینی محکوم می شود .

این پروژه توسط دو کمپانی Inifinitum Nihil که در ان Johnny Depp بهمراه خواهرش Christi Dembrowski از صاحبان اصلی کمپانی می باشند و همچنین کمپانی  GK Films به مدیریت Graham King تهیه کنندگی خواهد شد ، براساس آخرین اخبار Joel Edgerton به شخصا توسط Johnny Depp برای نقش اصلی این پروژه انتخاب شده است که ابتدا خودش نیز تصمیم داشت در این نقش حضور یابد . قبل از اینکه کمپانی Warner Bros وارد این پروژه شود و تغییراتی بدهد ، ابتدا قرار بود تا Johnny Depp در نقش Lin و ستاره ی فیلمهای هندی Amitabh Bachchan که اخیرا وی را در The Great Gatsby نیز دیده ایم  ، در نقش Prabaker حضور یابند .

حال با اتمام فیلمنامه که توسط نویسنده ی The Curious Case of Benjamin Button بنام Eric Roth نوشته شده است ، تهیه کنندگان پروژه بدنبال یک کارگردان مناسب برای بعهده گرفتن این مقام می باشند . از آنجا از ابتدای داستان تا انتهای ان ، Lin از یک معتاد به یک فراری و پس از ان از بودن در کنار مافیای پزشکی باید از دست سربازان روسی در افغانستان ناپدید شود ، باعث می شود تا این نقش برای Joel Edgerton به یکی از سخت ترین نقش های زندگی اش تبدیل شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن