اخبار فیلم

Joaquin Phoenix می‌تواند بازیگر بعدی باشد که نقش عیسی مسیح را به تصویر می‌کشد

شاید بتوان چند سال اخیر را رنسانس فیلم‌های مذهبی مسیحی دانست! از فیلم‌های War Room و Son of God بگیرید تا God’s not Dead (البته قسمت اول این مجموعه!) و Miracles of Heaven، که نمونه‌ای از این دست فیلم‌ها بودند که به طور خارق العاده‌ای هم در گیشه‌ها عملکرد خوبی از نشان داده‌اند. به موارد ذکر شده، The Passion نمایش تلوزیونی زنده شبکه Fox را هم اضافه کند، که همه حکایت از مخاطبان بالای این دست خط داستانی است.

به گزارش آریا فیلم، این بار قرار است زندگی مردم مجدلیه دست مایه ساخت فیلمی از این ژانر سینمایی قرار گیرد، و به نظر می‌رسد Joaquin Phoenix یکی از کاندیدهای اصلی ایفای نقش عیسی مسیح است. به نظر میرسد که نقش مریم مجدلیه را نیز قرار است Rooney Mara به تصویر بکشد.

با این که تا کنون بازیگران متعددی مثل Christian Bale در (Mary, Mother of Jesus)، Claude Heater (Ben-Hur)، Max von Sydow (The Greatest Story Ever Told) و Willem Dafoe (The Last Temptation of Christ) نقش عیسی مسیح را اجرا کرده‌اند، اما این اولین باری است که Phoenix قرار است در غالب این نقش بازی کند. هر چند هنوز تا رسمی شدن قرار داد وی فاصله زیادی است، اما با یا بدون تابستان امسال برای فیلم‌برادری فیلم Mary Magdalene در نظر گرفته شده. پیش‌بینی می‌شود فیلم برای سال ۲۰۱۷ برای اکران آماده شود. شاید جالب باشد یدانید که Phoenix به داستن عقاید ضد مذهبی‌اش شهرت دارد!

11

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن