اخبار روز سریالهااخبار سریال

Jeffrey Dean Morgan حضور Negan را در فصل هشتم The Walking Dead تایید کرد

به جرائت می توان گفت که ورود شخصیت Negan با بازی Jeffrey Dean Morgan به سریال The Walking Dead واقعا با شکوه و فوق العاده بود.

به گزارش آریا فیلم او شخصیتی بی رحم و سادیستیک و بیمار دارد که جذابیت خاصی را به او بخشیده است و همونطور که دیدیدم سازندگان سریال تصمیم گرفتند که با الهام از کمیک های این عنوان مرگ شخصیت های مهم را به خونین ترین شکل به تصویر بکشند و همانطور که مشاهده کردید این مرگ های خونین ترس زیادی را در دل مردم می اندازد که باعث می شود هیچوقت فکر خیانت به Negan به سرشان نرسد. با اینکه خیلی ها مرگ Glenn را در داستان پیش بینی کرده بودند اما صحنه مرگ او واقعا دلخراش و ناراحت کننده بود که اوج بی رحمی Negan را نشان می داد به هر حال Glenn شخصیت بسیار جالبی بود و در کل می توان از او به عنوان یک شخصیت لایت در سریال نام برد. Negan غیر قابل پیش بینی ترین و خشن ترین و با هوش ترین دشمنی اسن که تا حالا Rick با او سر کار داشته و شخصیت او صد برابر بهتر از The Governor است و Negan یکی از برترین ابر شرور های دنیای سینما و کامیک است همچنین طبق مصاحبه ای که اخیرا با Morgan شده او اعلام کرده است که در فصل بعدی حضور خواهد داشت اما به تازگی سریال با کاهش بیننده به خاطر چند قسمت اخیر مواجه شده و فقط ۱۰ میلیون بیننده داشت.امیدواریم که شبکه دست از پرداختن به شخصیت های جدید ضعیف بردارد و تمرکز بیشتری بر روی Negan بگذارد.

the-walking-dead-season-7-service-image-social-600x400the-walking-dead-season-7-go-getters-image-6-600x400the-walking-dead-season-7-go-getters-image-5-600x397the-walking-dead-season-7-go-getters-image-7-600x400

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۴ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن