اخبار روز سریالهاانتخاب بازیگر

حضور Jason Momoa به عنوان نقش اصلی سریال جدید Apple

پس از آنکه اعلام شد Ben Affleck با شبکه ی Netflix برای فیلمی خارج از دنیای DC قرارداد بسته، حالا Jason Momoa همکارش در دنیای سینمایی DC هم به عنوان نقش اصلی به سریالی در یک شبکه ی اینترنتی پیوسته است. بازیگر فیلم Aquaman دوباره به تلویزیون برمی گردد، جایی که با Game of Thrones معروف شد و با سریال هایی مثل Frontier و The Red Road قابلیت های خودش را به نمایش گذاشت، اما او این بار با شبکه ای کاملا نوپا و جدید همکاری خواهد کرد.

Momoa با شرکت Apple همکاری خواهد کرد که به تازگی در حال استخدام بازیگران بااستعداد برای راه یافتن به جمع بزرگان در سرویس های استریم ویدیویی مثل Netflix و Amazon است. نام این سریال درام ۸ قسمتی See است، و در آینده ای تقریبا حماسی اتفاق می افتد و داستانی عمیق خواهد داشت. Momoa نقش Baba Voss جنگجو، فرمانده و محافظی شجاع را بازی می کند. این تنها چیزی است که از این سریال می دانیم.

البته استعدادهای درخشانی نیز در پشت صحنه ی سریال حضور دارند. نویسندگی سریال برعهده ی نامزد اسکار Steven Knight (سازنده ی Peaky Blinders) و کارگردانی آن برعهده ی Francis Lawrence (کارگردان The Hunger Games: Catching Fire و Red Sparrow) خواهد بود. آن ها همچنین در کنار Peter Chernin، Jenno Topping و Kristen Campo به عنوان تهیه کننده اجرایی با سریال همکاری دارند.

به زودی Momoa را در فیلم Aquaman ساخته ی James Wan که در ۲۱ دسامبر اکران می شود خواهیم دید. البته این تاریخ ممکن است تغییر کند، چون در همان زمان فیلم های Alita: Battle Angel، Mary Poppins Returns و Bumblebee نیز اکران خواهند شد که ممکن است در فروش Aquaman اختلال ایجاد کنند.

حالا فقط باید منتظر ماند تا Apple اعلام کند چطور، چه زمانی و کجا این محصولات رقابتی خود را عرضه خواهد کرد.

Momoa

aquaman

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن