اخبار فیلم

James Spader در پروژه ی The Avengers: Age of Ultron

 

یکی دیگر از ویژگی های ممتاز کمپانی Marvel نسبت به سایر استادیو های فیلمسازی برای بخش ابرقهرمانانه ، این می باشد که بهترین بازیگران را برای نقشهای مورد نظرشان انتخاب می کنند . این کمپانی بتازگی اعلام کرد که برنده ی سه جایزه ی Emmy بنام James Spader قرار است تا در فیلم The Avengers: Age of Ultron به کارگردانی و نویسندگی Joss Whedon ، نقش کارکتر منفی و ضدقهرمان داستان Ultron را بازی کند .

جزییات دیگری در ادامه ی خبر توضیح داده نشده است ، و از انجا که Ultron ها روبات های هوشمند هستند ، معلوم نشده که آیا James Spader با استفاده از motion-capture نقش را اجرا خواهد کرد یا اینکه تنها از صدایش استفاده می شود ؟ در سه گانه ی Iron Man و The Avengers نیز برای صدای کامپیوتری Edwin Jarvis معروف به جارویس از صدای Paul Bettany استفاده می شود . از طرفی هم اگر سریال The Blacklist ساخته ی شبکه ی NBC که قرار است در پاییز پخش شود برای یک فصل کامل اجازه ی ساخت بگیرد و با وجود اینکه James Spader که در این سریال حضور دارد باید دید که آیا برنامه ی کاری وی به او اجازه می دهد تا نقش التران را نگه دارد یا خیر . اما در اخر مسلما James Spader بازیگر بزرگیست و به نحو احسنت می تواند این نقش را اجرا کند .

James Spader برای بازی در نقش Alan Shore در فیلم Boston Legal و The Practice توانست برنده ی ۳ جایزه ی امی شود . این بازیگر همچنین تجربه ی همکاری با کارگردانانی همچون David Cronenberg , Curtis Hansen , Sidney Lumet , Mike Nichols , Tim Robbins , Robert Rodriguez , Steven Soderbergh و Oliver Stone و Steven Spielberg را داراست .

فیلم The Avengers: Age of Ultron در تاریخ ۱ می ۲۰۱۵ اکران می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن