اخبار روز سریالها

سریال جدید نویسنده The Walking dead از کامیک Invincible برای Amazon

استودیوی Amazon امروز اعلام کرد که مجوز پخش سریال انیمیشنی Invincible با فیلم نامه ای از Robert Kirkman و آثاری چون (The Walking Dead، Oblivion Song) و کارگردانی Cory Walker و هنرپیشگی Ryan Ottley را دریافت کرده است. این سریال که براساس سری کتاب های کمیک معروفی با همین عنوان ساخته شده است قرار است در فصل های ۸ اپیزودی از طریق Amazon Prime Video در بیش از ۲۰۰ کشور جهان پخش شود. ولی به نظر می رسد که این انیمیشن از لحاظ بصری، تبدیل به لایو-اکشن سریال The Walking Dead شود.

Invincible داستانی با تم ابر قهرمانی است که حول شخصیت Mark Grayson می چرخد. Mark یک نوجوان معمولی است با این تفاوت که پدر او قدرتمندترین ابر قهرمان روی زمین است. Mark مدت کوتاهی بعد از تولد ۱۷ سالگی اش شروع به قوی تر کردن خود می کند تا بتواند جای پدرش را بگیرد. این سریال، پر است از تعلیق، اکشن و احساسات که سعی دارد لحظات دلگرم کننده و گاه تلخی از دوستی، عشق و انسانیت بسازد.

این شرح موجز ولی ظریف داستان سریال، نشان می دهد که Invincible قرار است پر از صحنه های خشنی باشد که ابر قهرمانان داستان هنگامی که باهم روبه رو می شوند ناگزیر از انجام آن هستند. این موضوع لازمه هر سریالی تم ابر قهرمانی است چرا که در غیر این صورت هزینه های صرف شده برای سریال، برگشت خوبی نخواهند داشت. البته این انیمیشن با رده R رتبه بندی شده و تنها مناسب بزرگسالان خواهد بود. با این حساب، باید شاهد داستان قدرتمندی از Kirkman باشیم.

Sharon Yguado رئیس بخش Scripted Genre Programming استودیوآمازون گفته است که:

Robert استعداد خوبی در شناخت زمانه خود دارد و ما بسیار هیجان زده ایم تا ببینیم او چگونه با ساخت این سریال انیمیشنی مرزهای خلاقیت را خواهد شکست. در دنیای که پر است از ابر قهرمانان، ما به Robert اعتماد کردیم تا انتظارات ما را بر آورده کند و داستانی پر از احساس و شور و هیجان برای ما بسازد. ما این پرژه بلند پروازانه را دوست داریم و معتقدیم که چیزی بهتر از آن در تلویزیون نخواهیم دید.

گفته می شود Seth Rogen و Evan Goldberg برای نوشتن و کارگردانی فیلم اقتباسی بلندی از همین رمان با Kirkman و از طریق کمپانی Skybound در حال همکاری هستند . Skybound و مدیران بخش فیلم/سریال آن یعنی Bryan and Sean Furst قرار است در هر دو پروژه با Amazon همکاری کنند.

Invincible Invincible Invincible

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن