اخبار روز فیلمها

پروژه جدید کارگردان Red Sparrow فیلمی درباره دادگاه Gawker/Hulk Hogan

فیلم ساز مطرح سه فیلم آخر Hunger Games و فیلم کمیک و اقتباسی Constantine تصمیم دارد تا بر روی یک درام جدید کار کند…

به گزارش آریافیلم ، در خبرها داشتیم که Francis Lawrence اقتباسی از کتاب Conspiracy: Peter Thiel, Hulk Hogan, Gawker, and the Anatomy of Intrigue نوشته ی Ryan Holiday را کارگردانی خواهد کرد. Lawrence همچنین تهیه کنندگی کار را در کنار تهیه کننده کمپانی Blackrock یعنی David A. Neuman بر عهده خواهد داشت. نویسندگی کار را بر عهده Charles Randolph برنده جایز اسکار بهترین نویسندگی برای فیلم The Big Short است.

داستان فیلم درباره نبردی بین Hulk Hogan و Gawker Media است. نتیجه یک دادرسی، ۱۴۰ میلیون دلار برای Gawker آب می خورد ولی بعدا معلوم می شود که غول سیلیکون‌ولی یعنی Peter Thiel به خاطر کینه شخصی اش با Gawker پشت این ماجراست.

فیلم شامل لحظات دراماتیکی خوبی خواهد داشت ولی آنچه بسیار هیجان انگیز است این است که چه کسی قرار است نقش شخصیت نمادین و منحصر به فرد Hulk Hogan را بازی کند.

کمپانی Black Productions تهیه کننده فیلم است و Lawrence درباره این پروژه گفته است:

زمانی که کتاب خارق العاده رایان را خواندم به شدت تحت تاثیر داستان قرار گرفتم. با وجود چنین داستان مدرنی، بلافاصله تصمیم گرفتم که درباره  ساخت فیلمی درباره آن فکر کنم. این یک داستان مهم و قابل اعتنایی است و از اینکه می توانم درباره آن فیلم بسازم بسیار هیجان زده ام.

Lawrence کارگردان باذوق و استعدادی است که در کارنامه کاریش می توان فیلم هایی مانند I Am Legend و Water for Elephants را مشاهده کرد و جالب توجه است که او همچنان خود را وقف کارهای دراماتیک کرده است. فیلم آخر او Red Sparrows قرار بودکه  دنباله دار باشد ولی به خاطر باکس آفیس نا امید کننده ای که داشت به نظر نمی رسد که ادامه داشته باشد. او همچنین به دنبال کار بر روی فیلم اقتباسی Battlestar Galactica است ولی آنچه که در حال حاضر مشخص است این است که پروژه بعدی او فیلم Gawker خواهد بود.

ST. PETERSBURG, FL - MARCH 08:  NY POST OUT  Terry Bollea, aka Hulk Hogan, takes the oath in court during his trial against Gawker Media at the Pinellas County Courthouse on March 8, 2016 in St. Petersburg, Florida.  Bollea is taking legal action against Gawker in a USD 100 million lawsuit for releasing a video of him having sex with his best friend's wife.  (Photo by John Pendygraft-Pool/Getty Images)

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن