اخبار روز فیلمها

اولین تیزر فیلم Dumbo و بازگشت بچه فیل جادویی دنیای دیزنی

اولین تیزر فیلم Dumbo ساخته ی Disney و به کارگردانی Tim Burton منتشر شد. به گفته ی دیزنی، این فیلم لایو اکشن جدید، داستان کلاسیک این کاراکتر را گسترش می دهد. داستانی که در آن ٬٬تفاوت ها جشن گرفته می شوند، خانواده گرامی داشته می شود و رویاها به پرواز درمی آیند. این فیلم به ریشه های انیمیشن کلاسیک که در ۲۳ اکتبر ۱۹۴۱ اکران شد و اسکار بهترین موسیقی فیلم موزیکال را برد و نامزد بهترین آهنگ برای Baby Mine شده بود برمی گردد. حالا این بازسازی لایو اکشن با استفاده ی عالی از جلوه های ویژه هنرمندانه می خواهد داستان دامبو و بسیاری دیگر از همتایان چهارپایش را به تصویر بکشد.

البته در این تیزر فقط نگاه کوتاهی به دامبو و دوستان دوپایش داشتیم، اما به زیبایی چشم انداز Burton از این داستان را به مشاهده کردیم. دامبو بامزه است و احتمالا وقتی اکران شود دل خیلی از بینندگان را به دست خواهد آورد. این فیلم به نویسندگی Ehren Kruger و با هنرنمایی Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green, Alan Arkin, Finley Hobbins و Nico Parker در تاریخ ۲۹ مارچ ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

و این هم خلاصه ی این فیلم زیبا:

فیلم لایو اکشن و ماجراجویانه ی Dumbo ساخته ی کارگردان رویاپرداز Tim Burton از روی انیمیشنی قدیمی به همین نام توسعه یافته است. داستانی که در آن تفاوت ها جشن گرفته می شوند، خانواده گرامی داشته می شود و رویاها به پرواز درمی آیند. صاحب سیرک Max Medici (با بازی Danny DeVito) از ستاره ی سابق Holt Farrier (با بازی Colin Farrell) و فرزندانش Milly (با بازی Nico Parker) و Joe (Finley Hobbins) می خواهد از یک فیل تازه متولد شده که گوش های بزرگش او را به سوژه خنده ای در این سیرک تبدیل کرده نگهداری کنند. اما وقتی آن ها می فهمند دامبو می تواند پرواز کند، سیرک بازگشتی شکوهمندانه دارد و افراد زیادی خواهان تصاحب سیرک می شوند از جمله V.A. Vandevere (با بازی Michael Keaton) که جانوران عجیب و غریب را برای کسب و کار جدید و بسیار بزرگش Dreamland به خدمت می گیرد. در آنجا دامبو به موفقیت های بزرگی در کنار همکارش در هنرهای پروازی Colette Marchant (با بازی Eva Green) دست می یابد، تا اینکه Holt می فهمد در زیر این پوسته ی زیبا و جذاب Dreamland رازهای تاریکی پنهان شده اند.

Dumbo Dumbo Dumbo Dumbo Dumbo Dumbo Dumbo Dumbo Dumbo Dumbo Dumbo

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن