اخبار روز فیلمها

با حضور David Fincher در سریال Mindhunter خبری از World War Z 2 نخواهد بود

صبر کردن برانخواهدی فیلم بلاک باستری David Fincher قراره طولانی تر شه!!

در سال گذشته خبر های بسیار زیادی مبنی براینکه این کارگردان قرار است، در ساخت فیلم world war z مشارکت داشته باشد بود. و خبر مهم تر این بود که این کارگردان علاقه مند به انجام این کار بود. این علاقه مندی میتواند به خاطر رابطه ی او با تهیه کننده این فیلم Brad Pitt باشد. Nolan در پاییز گذشته اعلام کرد که علاقه دارد این فیلم را کارگردانی کند اما همه چیز بسته به فیلم نامه است.

استودیو ی فیلم سازی Paramount امیدوار بود که بتواند شروع فیلم برداری این فیلم را در سال ۲۰۱۸ شروع کند، اما این ظاهر این اتفاق نخواهد افتاد. نویسندگان اعلام کرده اند که فیلم نامه ی این داستان هنوز به صورت کامل آماده نیست و Fincher تصمیم دارد تا تمرکز خود را روی سریال Mind Hunter متمرکز کند. فیلم برداری این سریال از آخر این ماه آغاز خواهد شد و تمام وقت این کارگردان را خواهد گرفت. به همین دلیل فیلم world war z در سال ۲۰۱۸ به جلوی دوربین نمی رود.

همچنین Brad Pitt نیز امسال، زمانی برای این فیلم ندارد. او به تازگی فیلم برداری سینمایی James Gray را تمام کرده است و در تابستان مشغول فیلم Quentin Tarantino, once upon time in Hollywood است.

Steven Knight و Dennis Kelly پیش نویس این فیلم را آماده کرده اند، اما عوامل این فیلم هنوز به طور قطع مشخص نیست.

Paramount و Fincher هر دو خواستار این فیلم هستند اما قبل از آمادگی فیلم نامه هیچ چیز مشخص نیست. و با این تغییرات در فیلم نامه به نظر میرسد که احتمال کارگردان بودن Fincher در این فیلم کاهش کم باشد. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ Fincher کارگردانی است که اگر لازم باشد ومجبور به انجام کاری باشد که نمی خواهد، بدون هیچ چیزی از فیلم نامه میگذرد.به همین دلیل شاید او کارگردان این کار نباشد.

به عنوان یک طرفدار Fincher و Pitt بسیار مشتاقم تا همکاری این دو را در این فیلم ببینم.در نهایت مشخص میشود که کارگردان این فیلم کیست فعلا باید منتظر سریال mindhunter باشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن