امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

Comic-Con 2014 : مصاحبه تیم کرینگ در مورد Heroes Reborn و سریال جدیدش DIG

 

گزارش آریا فیلم از کامیک کان 2014 : تیم کرینگ با مینی سریال جدیدش Dig به کامیک کان برگشته ؛ اثری که از سبک داستان گویی چند گانه استفاده میکنه درست مثل کاری که کرینگ با Heroes  و Touch  کرد . سریال در مورد یک مامور FBI  ــه بنام جیسون آیزاک که حین تحقیق در مورد قتل یه باستان شناس امریکایی میفهمه که توطئه ای گسترده در جریانه . Anne Heche نقش معشوقه ی آیزاک و David Costabile هم نقش یک وزیر امریکاییُ داره که احتمالا اهداف شیطانی در سر پرورش میده .

اینکه بجای استودیو تو یه لوکیشین فیلمبرداری کنه چه حسی داره ؟

TIM KRING : یجورایی زهر وجودی من بوده در دهه ای که گذشته تو لس آنجلس فیلمبرداری کنم ، توکیو یا پاریس و یا آفریقا اینطوری نیست و فرق میکنه ، هر مکانی که اثریُ فیلمبرداری میکنی متفاوت میشه ، این توانائیُ داشته باشی که به مکانی بری که میخوای و دوربینتُ مستقر کنی و محلیُ داخلش ببینی که عمیقا میخواستی خیلی عالیه ، ما از مکانهای شگفت انگیز بهره گرفتیم و این باورنکردنیه .

قراره مثل بقیه سریالاتون به شیوه های مختلف عرضه بشه ؟ مثلا کامیک بوک و یا به صورت آنلاین ؟

KRING : امروزه خیلی سخته چنین اجزائیُ تو سریالت بکار نبری ، بیننده ها با تمام دستگاهاشون همه جا هستن و مایلی که بدستشون بیاری ، این داستان مطالب شگفت انگیز زیادی داره .

چی باعث شد ایالات متحده مکانی برای این سریال انتخاب بشه ؟

GIDEON RAFF : چیزی که جذبشون کرد این بود که با بقیه چیزایی که قبلا تجربه کردن فرق داشت ، تاریکی درون سریالُ فهمیدن و در آغوشش گرفتن ، من و تیم هم فکر میکنیم که مکان خوبیه و درک چشم اندازه خلاقی که سریال داره مشابه همون چیزیه که ما میخوایم .

KRING : ایالات متحده از همون اول خیلی متعهد بود و احساس میکردن که این سریال باید مرزهای خودشُ در شبکه های مختلف داشته باشه .

چطور شد Anne Heche ــو به عنوان بازیگر انتخاب کردین ؟

RAFF : وقتی که برای نقش Lynn انتخاب شد فک کردم که زیاد شانسی نداره و بعد دیدیمش و فیلمنامه رو دوس داشت و واقعا ستایشش میکنیم برای خلق چنین شخصیتی ، اون درست نقش مقابل پیتر ــه .

امکان داره تبدیل به سریال دنباله دار باشه ؟

KRING : ما سفارش 6 قسمتُ داریم که با چنین داستانی تا 12 قسمت هم میتونیم بریم و ایده هم جوری بوده که ادامه داشته باشه و شخصیتها میتونن خودشونُ تو هر کشوری ببینن .

فکر میکنین که Heroes Reborn این قابلیتو داره تا داستانیُ بگه که میخواستین بیان کنین ؟

Heroes Reborn شروع ، میانه و پایان داره . مینی سریال میتونه یه پایان باز داشته باشه و تبدیل به یه دنباله بشه . من همیشه در مورد Heroes امیدوار بودم چون در مورد چندین شخصیته و میتونیم سریالُ دوباره معروف کنیم و یه اثر تازه نفس جدید خلق کنیم . احساس میکنم الان بهترین زمان ــه .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *