اخبار فیلم

حضور Cliff Curtis بازیگر سریال Fear the Walking Dead در هر ۴ دنباله ی Avatar

Cliff Curtis بازیگر سریال Fear the Walking Dead قرار است نقشی اصلی در ۴ دنباله فیلم Avatar به کارگردانی James Cameron داشته باشد. گفته شده که او قرار است نقش Tonowari را بازی کند این شخصیت رهبر Metkayina ها است.

به گزارش آریا فیلم ۲۰th Century Fox و Lightstorm Entertainment اخیرا تاریخ اکران ۴ قسمت دنباله این فیلم را در پیج رسمی فیس بوک این فیلم اعلام کردند: به ترتیب در ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ ,۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ , ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ و ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵٫ البته قبل از آن ۲۰th Century Fox اعلام کرده بود که به ترتیب دنباله های این فیلم در دسامبر ۲۰۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ دسامبر ۲۰۲۲ و دسامبر ۲۰۲۳ اکران خواهند شد.

بازگشت بازیگران قدیمی این فیلم از قبیل Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang و Sigourney Weaver قطعی است. سازندگان آن Cameronو Jon Landau  هستند و همچنین نویسندگی فیلم نامه آن را Cameron به همراه Amanda Silver, Josh Friedman, Shane Salerno و Rick Jaffa بر عهده دارند.

Cliff Curtis نقش Travis Manawa را در سریال شبکه AMC بنام Fear the Walking Dead بر عهده دارد. او همچنین به خاطر کارهای دیگری از قبیل Live Free or Die HardTraining Day, Three KingsOnce Were WarriorsThe Piano و The Fountain شناخته میشود. او نقش Javier Acosta را در سریال Gang Related و Dax Miller را در سریال Missing نیز بر عهده داشته است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن