اخبار فیلم

Christopher Nolan فیلمبردار فیلم جدیدش را انتخاب کرد

کارگردان ونویسنده ی خوش نام سینمای هالیوود Christopher Nolan با جدیت مشغول کار بروی پروژه ی آینده اش بنام Interstellar می باشد . اما موضوع مهم دیگری در رابطه با این پروژه وجود دارد و این می باشد که عمق رابطه ی Christopher Nolan با Wally Pfister که فیلمبرداری بیشتر پروژه های نولان را پس از Following انجام داده است ، بیشتر از یک رابطه ی کاریست . حال Wally Pfister خودش مشغول اولین پروژه اش به عنوان کارگردان می باشد . این پروژه نیز بنام Transcendence با تهیه کنندگی خوده Nolan می باشد اما Interstellar اولین پروژه ای خواهد بود که Wally Pfister با Christopher Nolan همکاری نمی کند ، بنابراین مشتاقیم تا بدانیم نولان چه کسی را برای به عنوان فیلمبردار پروژه ی جدیدش انتخاب خواهد کرد . حال متوجه شدیم که خالق سه گانه ی The Dark night اینبار Hoyte Van Hoytema را برای مقام فیلمبردار معرفی کرده است .

این خبر که ابتدا در یک سایت معتبر هلندی از طرف کریستوفر نولان منتشر شده بود ، از پروژه های گذشته ی Hoyte Van Hoytema به کارهایی مانند  Let the Right One In و The Fighter و Tinker Tailor Soldier Spy اشاره کرده است که فیلمهای مهمی در این کارنامه به چشم می خورد . حال باید دید که با انتخاب Hoyte Van Hoytema توسط Christopher Nolan ، کارش با به دست گرفتن دوربین های مخصوص IMAX که نولان برای این فیلم اش هم انتخاب کرده است چطور خواهد بود .

اما تا به اینجا می دانیم که داستان این فیلم با باور درک علمی درباره ی سفر بین ستاره ها می باشد و Matthew McConaughey برای نقش اصلی مرد حضور خواهد داشت و در کنار ان Anne Hathaway ستاره ی فیلم The Dark Knight Rises نیز به این پروژه اضافه شده است .

فیلم Interstellar در تاریخ ۷ نوامبر ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن