اخبار فیلم

Christoph Waltz و Alexander Skarsgard در Tarzan

 

پروژه ی سینمایی Tarzan ممکن است پس از یک سکوت طولانی مدت ، سرانجام دو سه سال آینده روانه ی اکران شود . از سال ۲۰۱۲ و اتمام فیلمبرداری Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 ، کارگردان David Yates به عنوان سکان دار پروژه ی Tarzan انتخاب شده بود ، اما اوایل امسال اخباری از جانب کمپانی  Warner Bros شنیده شد که این پروژه بدلیل افزایش بودجه و نگرانی هایی در این رابطه برای مدتی متوقف خواهد شد .

با وجود اینکه Tarzan برای اکران در سال ۲۰۱۴ مشخص شده بود اما آینده ی این پروژه نامعلوم بوده است و حال اخبار تازه ای منتشر شده اند که ممکن است بالاخره شاهد فیلمی در مورد تارزان در چند سال آینده باشیم . در این اخبار اعلام شده که ستاره ی فیلم Django Unchained و دارنده ی اسکار Christoph Waltz مشغول مذاکره می باشد تا نقش منفی پروژه ی Tarzan را برعهده بگیرد و در مقابل کارکتر اصلی داستان که توسط ستاره ی سریال True Blood بنام Alexander Skarsgard ایفا می شود ، قرار بگیرد . کارکتر Christoph Waltz یک فرمانده ی نظامی می باشد که با تارزان با بازی Alexander Skarsgard به مشکلات اساسی بر می خورد . علاوه براین ، درحالیکه در گذشته اعلام کردیم Jessica Chastain برای بازی در نقش Jane که یکی از نقش های اصلی می باشد انتخاب شده است ، حال اطلاعات جدیدی بدستمان رسیده است که نشان می دهد Emma Stone و ستاره ی The Wolf of Wall Street بنام Margot Robbie نیز برای این نقش نامزد هستند .

David Yates همچنان منتظر یک تاییدیه ی رسمی از طرف Warner Bros می باشد تا از اواسط ۲۰۱۴ فیلمبرداری این پروژه را شروع کند و اگر با این برنامه پیش بروند ، امکان دارد فیلم Tarzan در دسامبر سال مرگ ۲۰۱۵ یا تابستان ۲۰۱۶ اکران شود . فیلمنامه ی این پروژه توسط چندین نویسنده دست به دست شده است که شامل John August و Marianne Wibberley و Adam Cozad می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن