اخبار فیلم

Captain America 2 پلیست به The Avengers 2

 

به حساب تجربه از سال ۲۰۰۸ که کمپانی مارول دنیای سینمایی خارق العاده اش را افتتاح کرد تا الان ، بخوبی دیگر می دانیم که هر فیلم این کمپانی پس از تیترازش پایانیش یک برداشت کوتاه دارد که بیننده را برای فیلم بعدی آماده می کند و مسلما لازم نیست این فیلم بعدی حتما دنباله ی همان فیلم باشد ، به عنوان مثال فیلم Thor پلی بود برای The Avengers و بشکلی دیگر Thor آخرین فیلم مارول قبل از اکران The Avengers می باشد . حال این سوال مهم مدت هاست پیش آمده که کدام فیلم از این کمپانی برای عنوان مهم سال مرگ یعنی The Avengers 2 اشتیاق جذب می کند و پلی به این فیلم خواهد بود .

تاکنون تنها یک فیلم از Marvel رنگ اکران بروی پرده های بزرگ نقره ای را به خود دیده است و آن هم Thor: The Dark World می باشد که به این معناست تا الان صحنه ی تیتراژ پایانی این فیلم را دیده ایم (در پایان برای جلوگیری از اسپویلر می توانید بخوانید این فیلم در پایان به کدام فیلم ارتباط داده شده) ، قسمت دوم کاپیتان آمریکا تحت عنوان Captain America: The Winter Soldier بزودی اکران خواهد شد و در نهایت برای پایان بندی فاز دوم ، ناشناخته ترین پروژه ی این کمپانی بنام Guardians of the Galaxy قبل از رونمایی The Avengers: Age of Ultron اکران می شود . حال براساس فرمول مارول ، بسیاری باور دارند این مسئولیت بر دوش Guardians of the Galaxy است تا در پایان تیتراژ آخرش داستان را به The Avengers: Age of Ultron ارتباط دهد اما از آنجا که نه تنها خط داستانی بلکه دنیای دو پروژه ی انتقام جویان و محافظین کهکشان بسیار با یکدیگر تفاوت دارد ، این تفکر تا حدودی بی معنی می باشد و در ذهن نمی گنجد اما بطور حتمی می توانیم بگوییم پایان بندی Thor: The Dark World هیچ ارتباطی به انتقام جویان ۲ نداشته . اخیرا Robert Iger مدیر کمپانی موفق و بزرگ Walt Disney مصاحبه ای انجام داده و خیال بسیاری را راحت کرد . وی اعلام داشت بطور رسمی فیلم Captain America: The Winter Soldier که تا کنون به عنوان قوی ترین محصول دیزنی / مارول یاد می شود داستان را به فیلم The Avengers: Age of Ultron وصل خواهد کرد ، علاوه براین رابرت ایگر افزود فیلم کاپیتان آمریکا ۲ تاثیراتی نیز بروی سریال Agents of S.H.I.E.L.D خواهد داشت .

لیست کامل بازیگران Captain America: The Winter Soldier شامل Chris Evans , Scarlett Johansson , Sebastian Stan , Anthony Mackie , Cobie Smulders , Anthony Mackie , Georges St-Pierre , Frank Grillo , Hayley Atwell , Toby Jones , Emily VanCamp , Maximiliano Hernández , Robert Redford و Samuel L. Jackson می شود .

(اسپویلر Thor 2 : پایان بندی Thor: The Dark World به Guardians of the Galaxy وصل شده است . پایان اسپیول)

فیلم Captain America: The Winter Soldier در تاریخ ۴ آپریل اکران می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن