اخبار روز فیلمها

همکاری دوباره کارگردان فیلم Accountant و Ben Affleck

کارگردان فیلم The Accountant یعنی Gavin O’Connor بار دیگر با ستاره سینما Ben Affleck همکاری خواهند کرد…

به گزارش آریافیلم ، کمپانی Warner Bros در زمینه فیلم نامه ی The Has-Been به قلم Brad Ingelsby، توانسته است به توافقاتی دست یابد.

فیلم درباره یک ستاره سابق بسکتبال است که زن خود را از دست داده است و خانواده او درگیر اعتیاد می شود.  او تلاش می کند که روح و رستگاری خود را با مربیگری یک تیم بسکتبال که متشکل از نژادهای مختلف است دوباره باز یابد. Ben Affleck  قرار است نقش این ستاره سابق بسکتبال را بازی کند. شاید داستان فیلم کمی مضحک به نظر برسد و البته گمان می رفت که داستان این فیلم مشابهت هایی با فیلم Keanu Reeves یعنی فیلم Hardball داشته باشد. ولی این گونه نیست و ما در این فیلم شاهد یک شخصیت محوری خواهیم بود که در مسیر خود به سوی رهایی و رستگاری، هدایت یک تیم بستکبال زوار-در-رفته‌ را بر عهده می گیرد.

Affleck در کنار کسانی مانند Jennifer Todd، Mark Ciard و Gordon Grey به ایفای نقش خواهد پرداخت و انتظار می رود که O’Connor و Ingelsby تهیه کنندگی کار را بر عهده بگیرند. Affleck در حال حاضر در فیلم Triple Frontier بازی می کند و به احتمال زیاد در دنباله فیلم  The Accountant به کارگردانی O’Connor نیز مشارکت خواهد کرد. O’Connor علاوه بر این، کارگردانی Suicide Squad 2 را نیز بر عهده خواهد گرفت و معلوم نیست کدام یک از این پروژها زودتر از دیگری اتفاق خواهد افتاد. این روزها خبری از احتمال حضور Affleck در پروژه های بتمنی پیدا نمی کنید به نظر می رسد که فیلم Batman با کارگردانی Matt Reeves روزبه روز از Affleck-ی که در فیلم های بتمنی  نه چندان محبوبی مانند Batman v Superman: Dawn of Justice و Justice League بازی کرده، در حال دور شدن است.

The Accountant The Accountant

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن