امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

Assassin’s Creed Movie : مایکل فاسبندر در دو نقش ظاهر خواهد شد

 

هفته قبل Michael Fassbender اعلام کرد که هنوز در پروژه Assassin’s Creed حضور داره و حالا خبر رسیده که قراره در دو نقش مختلف ظاهر بشه

به گزارش آریافیلم این بازی معروف در مورد شخصیتهائی در گذشته و حال ــه که از طریق یک دستگاه بنام The Animus به همدیگه متصل ان ، دستگاه که میتونه DNA رو تشخیص بده و خاطراتُ بخونه . بازی تمرکز داره روی شخصیتهایی که از دستگاه استفاده میکنن تا یه شیء مقدسُ ردیابی کنن و به جنگ بین the Assassins و the Templars پایان بدن . فیلمی که قراره اقتباس بشه هم زمان حال و هم زمان قدیم ( دوران تفتیش عقاید در اسپانیا ) ــو دربرمیگیره ، کاری که در بازی هنوز انجام نشده .

در زمان حال Michael Fassbender نقش شخصیتی بنام Michael Lynch ــو به تصویر میکشه کسی که محکوم به اعدامه و ناخواسته خودشُ وسط جنگ Assassins/Templar میبینه . دانشمند فاسدی به نام Joseph هم روی Michael آزمایشهای مختلفی انجام میده ، اگرچه توسط یک assassin ( آدمکش ) زن بهش کمک میشه کسی که اسمش Lara ـئه و احتمالا بازیگری که براش انتخاب بشه باید نقش شخصیتی در زمان تفتیش عقاید رو هم بازی کنه درست مثل Fassbender که نقش Aguilar de Agarorobo رو در اون برهه از تاریخ بازی میکنه .

داستان فیلم المانهایی از بازی Assassin’s Creed 2 رو در خودش داره که در اون پدر Ezio یه Assassin مهم بود و در فیلم هم پدر Aguilar de Agarorobo سردسته Assassin هاست . Tomas de Torquemada هم که در بازی بهش پرداخته شده نقش شخصیت شیطانی اصلی در زمان گذشته رو بازی میکنه و دشمن حال حاضر هم شخصیتی ــه بنام Alan Rikkan که مدیر عامل شرکت Abstergo ــه و با Templars های شرور همکاری میکنه .

Assassin’s Creed در تاریخ August 7th, 2015 اکران خواهد شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *