اینجا هستید :
خانه اخبار فیلم و سریال اخبار فیلم اخبار روز فیلمها تریلر جدید فیلم Alpha و زندگی با یک گرگ

تریلر جدید فیلم Alpha و زندگی با یک گرگ

همه ما عاشق داستان های Boy and His Dog هستیم، به همین خاطر هم هست که  Sony سراغ فیلم Alpha رفته است. به لطف تریلر منتشر شده فیلم، حالا ما بهتر میتوانیم درباره داستان یک مرد گمشده و یک گرگ زخمی که سعی در زنده ماندن در دنیای وحشی طبیعت دارند قضاوت کنیم. سبک ماجراجویانه فیلم، درصحنه های تلاش آنها برای زنده ماندن حالت تیره و ترسناکی به تصاویر فیلم بخشیده است. فیلم ابتدا قراربود ماه مارس گذشته به نمایش گذاشته شود اما به دلیل مسایل بازاریابی فیلم، اکران آن تا تابستان امسال به تعویق افتاد.

درفیلم Alpha که اولین فیلم Studio 8 متعلق به Jeff Robinov است، Kodi Smit-McPhee ، بعد از آنکه به خاطر شکاری از قبیله خودش جدا می شود بطور اتفاقی از آنها دور شده و در کوهستان گم می شود و حال او باید از خودش در در برابر آن کوهستان وحشی محافظت کند. او در ادامه مسیرش، یک بچه گرگ زخمی را پیدا می کند که از گروه گرگ ها رانده شده و حالا این دو اگر امیدی برای زنده ماندن دارند باید در کنار هم سخت تلاش کنند. همان طور که از تریلر فیلم بر می آید، داستان فیلم درباره رابطه مرد جوان و گرگی است که این رابطه در نهایت منجر به دوستی آن دو می شود. پس اگر علاقمند به داستان هایی از جنس White Fang هستید این فیلم بسیار مناسب شما خواهد بود. فیلم با بازی Jóhannes Haukur Jóhannesson و نویسندگی-کارگردانی Albert Hughes، در ۱۷ آگوست امسال اکران خواهد شد.

خلاصه معرفی فیلم:

Alpha  یک فیلم حماسی-ماجراجویانه است که در زمان آخرین عصر یخبندان اتفاق می افتد و دارای داستانی جذاب و تصاویری گیراست. این فیلم درباره شروع دوستی مرد جوان و گرگی است که بعدا توسط مرد اهلی می شود. مرد جوانی که برای تجربه اولین شکار خود با قبیله اش به دل کوهستان زده است در اثر اتفاقی زخمی می شود و حالا او باید یاد بگیرد که چگونه به تنهایی در این طبیعت وحشی زنده بماند. او در ادامه مسیرش، بچه گرگی را که از گروه گرگ ها دور افتاده است را رام می کند و آن دو یاد می گیرند که به همدیگر اتکا کنند و در برابر خطرات پیش روی شان برای پیدا کردن راهی به سوی خانه تلاش کنند.

Alpha

خبرهای مرتبط با این خبر...

اولین تریلر Alpha و Kodi Smit-McPhee و تلاش برا بقا در کنار یک گرگ... کمپانی فیلم سازی Sony  اولین تریلر Alpha را منتشر کرد... به گزارش آریافیلم ، اتفاقات فیلم در اروپا و در دوران و عصر یخبندان میگذرد و ماجرای مرد جوا...
۵۰ فیلم مورد انتظار سال ۲۰۱۸- قسمت چهارم به گزارش آریافیلم فیلم های بسیار خوبی در سال ۲۰۱۷ اکران شد اما امسال شاهد فیلم های خوب بسیار بیشتری خواهیم بود در ادامه به ۵۰ فیلم برتر موردانتظار سال...

درباره نویسنده

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه