اخبار فیلم

اضافه شدن Drew Goddard به تیم نویسندگان Deadpool 2

بعصی از فیلم ها به راحتی هر چه تمام تر نوشته می شوند، بازیگرانش انتخاب  و خیلی سریع ساخته می شوند، اما بعضی دیگر از فیلم ها کاملا برعکس… به این راحتی ها به مرحله فیلم برداری و ساخت نمی رسند.

به گزارش آریافیلم، بعد از موفقیت چشمگیر فیلم Deadpool تصور می شد که کمپانی Fox کاری را می کند که اکثر اسنودیو های فیلم سازی انجام می دهند، یعنی خیلی سریع و حتی اگر نه متنی آماده باشد و یا ایده ای پیرامون چگونگی ادامه داستان و تمام کردن فیلم بوده باشد، تاریخ معینی برای ساخت دنباله آن مشخص و به طور رسمی اعلام می کنند.

خوشبختانه کمپانی Fox طور دیگری عمل کرد.

این استودیو کاملا برخلاف اتفاق معمول هیچ اطلاعی و خبری درباره Deadpool 2 منتشر نکرد، البته اخبار و شایعات درباره سری فیلم های X-MEN خیلی زیاد است و این موضوع Deadpool را هم شامل می شود و تنها خبری که منتشر و تایید شد این بود که David Leitch از کسانی که در تیم کارگردانی فیلم John Wick بوده وظیفه کارگردانی قسمت بعدی را از Tim Miller گرفته. همین و بس!

اما موضوعی که ما را در نوشتن این خبر ترغیب کرده بحث نویسندگی و فیلمنامه قسمت بعدی Deadpool است. در ماه های گذشته نویسندگان اصلی این فیلم Rhett Reese و Paul Wernick خیلی سخت بر روی نوشتن فیلمنامه کار می کردند و طی اخبار منتشر شده در سایت collider حتی قسمتی از متن خود را به این سایت تحویل داده اند اما این مربوط می شود به تقریبا یک ماه پیش و از آن زمان هیچ خبری نبود تا اکنون که گفته شده Drew Goddard هم به این تیم نویسندگی اضافه گردیده. درواقع نویسنده های اصلی همچنان Wernick و Reese هستند و Goddard به تازگی و به عنوان مشاور در کنار این دو فعالیت می کند.

حضور Drew Goddard در این فیلم به نظر می رسد یک نقطه قوت باشد، با نگاهی کوچک به رزومه و سابقه کاری او می توان فهمید که چه فرد درخشانی است. کارگردان و نویسنده فیلم The Cabin the Woods، نویسنده سریال Daredevil، نویسنده فیلم های The Martian و Cloverfield و موارد فراوان دیگری مثلا اینکه او یکی از کسانی است که برای کارگردانی فیلم Sinister Six در نظر گرفته شده بود. این ها همه قسمتی از سابقه ی اوست که نشان می دهد چه انتخاب خوبی برای فیلم Deadpool می باشد.

از آنجایی که احتمالا کار نوشتن متن فیلم تمام شده یا اگر تمام نشده باشد به زودی تمام می شود ما باید کم کم منتظر انتشار اخباری درباره اکران و انتشار فیلم باشیم.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن