اخبار روز سریالهااسپویلانتخاب سردبیر

اخبار سریالهای About A Boy ، Covert Affairs ، American Horror Story : Freak Show ، Arrow ، Grimm ، Vampire Diaries ، Grey’s Anatomy ، Flash ، How To Get Away With Murdor ، Sleepy Hollow و Justified

برای اروینگ در Sleepy Hollow نگرانم .

درواقع مشخص میشه که اهدای روح ــت به سوارکار جنگ اونقدرا هم بد نیست . ” یک بخشی از قرارداد امضا شده به نفع اون عمل میکنه ” ، تهیه کننده اجرایی Len Wiseman بیان میکنه : ” به همون اندازه که تاریک ــه ، یک پیشنهادی وجود داره که خیلی سخته نادید بگیری ــش . چیزی ــه که شخصیت ــش قراره باهاش سر و کله بزنه و پای وسوسه به میون اومده ” .

 [divide]

از How To Get Away With Murdor چه خبر ؟

در قسمت پنج شنبه بیشتر در مورد کانر میفهمیم و ” متوجه میشم که چرا نقش مهمی ایفا میکنه ” ، تهیه کننده اجرایی Peter Nowalk بیان میکنه : ” چیزی بیشتر از خواب کنار دور و بری ـهاست ” . ممکنه ربطی به روی هم ریختن با نامزد مایکلا داشته باشه ؟ Marren Trudeau هم یک مشتری عادی در این قسمت نیست و این بازرگان معروف که به تجارت داخلی متهم ــه گذشته ای طولانی با Annalise داشته و دلیلی پشت قبول کردن این پرونده ــست .

  [divide]

در قسمتهای آینده Flash با چه داستانهایی رو به رو میشیم ؟

در قسمت 21 اکتبر وفاداری بری مورد آزمایش قرار میگیره وقتی که سعی میکنه از قدرتهایی که داره برای نجات پدرش و رهایی ــش از زندان استفاده کنه . البته که ناپدری بری دست روی دست نمیذاره ، متاسفانه شرایط به گونه ای پیش میره که بری باید بین این دو مرد یکیُ انتخاب کنه .

  [divide]

واقعا مگی قراره Grey’s Anatomy ــو ترک کنه ؟

به نظر میاد که همینطور خواهد بود ، در واقع دکتر پیرس تا جایی پیش میره که برگه های استعفاشُ تحویل میده و ممکنه واکنش مردیث براتون شکه کننده باشه .

  [divide]

به کمی اطلاعات در مورد دیمن و الینا در  Vampire Diaries نیاز دارم .

وقتی که در دهه 90 گیر کردن دیمن به جدول کلمات متقاطع بانی بی میلی نشون میده ، اونا به سرعت متوجه میشن که مطمئنا تنها نیستن . اما کسی خواهد بود که بتونه کمک ــشون کنه ؟ در همین حال به تاثیرگذاری الاریک نسبت به الینا توجه کنین ، که چشم انداز جدید ــش ، به ویژه در مورد دیمن حتی بهترین دوستش رو هم شوکه میکنه .

  [divide]

انتظار برای Grimm سخته اما برای نیک چونکه نمیتونه مشاهده ای داشته باشه مشکلی پیش نمیاد ؟

نصفشُ نمیدونی ، نه تنها نیک باید برای مشاهده موجودات اهریمنی به تروبل تکیه کنه بلکه متوجه میشه که مشکل دیگری وجود داره که به از دست دادن قدرتش مربوط میشه . مشخص میشه که پیامد طلسمی ــه که Adalind روش اجرا کرده و بدتر و بدتر میشه .

  [divide]

فلیسیتی اسموک بهترین بخش در Arrow ـئه ، هیچ اطلاعاتی از گذشته ش قبل از الیور بدست میاریم ؟

بله – و به زودی ، در قسمت پنجم که عنوانش The Secret Origin of Felicity Smoak ــه قراره داستان این دختر مورد علاقه و نابغه ی کامپیوتری روایت بشه . ” همه ی فلش بک ها از زوایه دید فلیسیتی روایت میشه ” ، تهیه کننده اجرایی مارک گوگنهایم ادامه میده : ” قراره یخورده بیشتر در مورد پدرش اطلاعاتی کسب کنین . قراره یخورده بیشتر در مورد مادرش اطلاعاتی کسب کنین ” .

  [divide]

از پسر عجیب فرانسیس کانروی در AHS: Freak Show چه اطلاعاتی برامون دارین ؟

اول از همه باید بگم که اسمش دندی ــه . در قسمت چهارشنبه کودک زودرنج که رشد غیرعادی ای داشته از خونه فرار میکنه تا به کارناوال ملحق بشه . اما حتی وقتی که بقیه گروه شک دارن و با خودشون میگن ” نه ، ممنون ” ، مادرش اونو راه میده – با استخدام دلقک نمیتونیم بگیم که این دو با هم کنار میان – اما کسی نمیمیره .

  [divide]

به اشاراتی از Covert Affairs نیاز دارم .

متاسفانه وقتی که فصل پنجم به مسیرش ادامه میده رایان خیلی پرحرارت نخواهد بود . اما آنی هم نمیتونه برای سلامتی ــش تمام وقت پرستاری کنه . در عوض برای تعقیب بلنکو به استانبول میره – با کمک گرفتن از یک دوستی قدیمی . اوه ، یکی هم خواهد مرد .

  [divide]

خوضحالم که About a Boy  برگشته ، در مورد فصل دوم چه اطلاعاتی برامون داری ؟

عشق در حال پخش ــه ، برای شروع مارکوس قراره به کسی علاقه پیدا کنه که دیوید والتون این شکلی تعریف ــش میکنه : ” دختری خطرناک ” . اما برای بهترین نصیحت منتظر ویل نباشین . والتون بیان میکنه : ” ویل دچار نوعی گرفتاری میشه و مارکوسُ منحرف میکنه ” . اگرچه مشکل واقعی زمانی ــه که شخص جدیدی وارد زندگی فیونا میشه – کسی که با ویل زیاد دم خور نخواهد بود .

  [divide]

خیلی زوده که از Justified و فصل پایانی ــش بپرسیم ؟

اگرچه طرفدارا میدونن که آوا به نظر میاد با ریلان کار میکنه تا بویدُ به دام بندازه ، چقدر طول مکشه تا بوید متوجه بشه ؟ شاید طولانی تر از حد معمول . ” عشق یک چیزی پیچیده ــست و بهت اجازه میده گاهی اوقات چیزهائیُ ببینی که نباید ببینی و چیزهائیُ نبینی که باید ببینی ” . اگرچه ریلان و آوا ممکنه برای مقابله با بوید دوباره فکر کنن ، Walton Goggins ادامه میده : ” اون مثل دولت بوش بعد از حوادث 11 سپتامبره : در هر صورت یا با من ــی و یا علیه من ــی ، دور سنگین وزن ــه و در پایان راه فقط یک نفر سینه سپر کرده و سرپا ـئه ” .

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن