امروز:چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
 

جرمی رنر از Avengers 2 ، Bourne 5 و Mission Impossible 5 میگوید

 


جرمی رنر وقتی که در کنفرانس مطبوعاتی فیلم جدیدش Kill The Messenger به سر میبرد در مصاحبه ای با هالیوود اکسِز در اخبار فیلمهای آینده ـش کمی به روز رسانی انجام داد …

به گزارش آریافیلم وقتی که در مورد Avengers 2  پرسیدن رنر بدون اشاره ای به طرح داستانی ، دنباله رو بزرگتر دونست و بیان کرد : ” من فکر میکنم هر چیزی که در قسمت اول به درستی انجام شد در این قسمت بهتر خواهد شد و فکر میکنم که خوشی های موجود در کتابهای مصور و اکشن بهتر و بزرگتر خواهد بود . زمانهای زیادی با همه اونجرزها به عنوان یک تیم واحد سپری شده و اگه مایلین ، که خیلی بامزه هم خواهد بود . باید بگم که رازهای زیادی افشا میش و سوالهای زیادی به وجود میاد .

جرمی رنر در کنار بیوه سیاه جزء شخصیتهای بدون قدرت ابرقهرمانی ــه و بازیگر بیان میکنه همین خصوصیت باعث شد که به این نقش کشیده بشه . ” اون هیچ وقت قدرت ماورایی نداشته ، بیوه سیاه هم همینطور . اونا فقط مهارت دارن . من درکش میکنم و میتونم شخصیت هاوکیُ به تصویر بکشم ، کسی که مهارتهای رزمی داره . من نمیتونم مثل کریس یک چکش دستم بگیرم و پرواز کنم . اون میتونه اما من نه ” .

وقتی که در مورد قسمت جدید ماموریت غیرممکن پرسیدن گفت که خیلی سخت بود بهتر از کاری که در مورد برج خلیفه انجام بدیم عمل کنیم اما حالا دو صحنه اصلی فیلمبرداری شده . ” کریستوفر مک کوآری داره کارگردانی میکنه و به خوبی داستانُ نوشته . سخته که بهتر از برج خلیفه عمل کنی اما میدونم که دارن صحنه های بزرگیُ به وجود میارن . اطلاع دارم که یک یا دو صحنه این مدلی انجام دادن و همزمان داره نویسندگی و فیلمبرداری انجام میشه . تام کارشُ بلده و من فقط دارم پیروی میکنم و کاریُ که میتونم انجام میدم ” .

چند وقت پیش گزارش شده که Matt Demon و Paul Greengrass برای یک فیلم دیگه از جیسون بورن قراره برگردن و یونیورسال تصمیم داره که این پروژه رو زودتر از دنباله ی Bourne Legacy با نقش آفرنی جرمی رنر بسازه . وقتی که ازش پرسیدیم آیا مایل ــه تا در کنار دیمن بازی کنه یا نه چنین جوابی داد : ” امید من همینه ، رویای من همینه . این اتفاق خواهد افتاد ؟ نمیدونم اما آخرین چیزی که شنیدم اینه که پائول و مت دارن یک ایده رو پیگیری میکنن ، دلیلی برای ادامه سری داستان های بورن . ما هنوز داریم روی بخش آرون کراس کار میکنیم و جهان ــشون به طور حتم – امیدوارانه – به هم برخورد میکنه و اونا هنوز بخشی از یکدیگر ـن . من فکر میکنم که خیلی هیجان انگیز ــه و باعث میشه که حتی یونیورسال با خودش فکر کنه و بگه ” این یک خبر عالی ــه ” چون یجورایی شبیه روش مارول ــه و بعد از یک فیلم مستقل اونا میان و با هم ملحق میشن .

Avengers: Age of Ultron در تاریخ 1 مه 2015 اکران خواهد شد .

Mission: Impossible 5 در تاریخ 25 دسامبر 2015 اکران خواهد شد .

یک پاسخ به “جرمی رنر از Avengers 2 ، Bourne 5 و Mission Impossible 5 میگوید”

  1. kasra گفت:

    من یکی که واقعا عاشق جرمی رنرم تواضع رو تو حرفاش میشه حس کرد
    در مورد آخریش هم منم واقعا دوست دارم که دو تا دنیای بورن باهم مخلوط شن هرچند همون طور که جرمی هم گفت به طور حتم این اتفاق میفته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *