Top 10

۱۰ کشتی گیر برتری که پا به جهان تصویر گذاشتند

به دلیل همزمانی مسابقات مهم WrestleMania و اکران دو فیلم ( Blockers ) و ( Rampage ) تصمیم گرفتم ۱۰ کشتی گیر برتری که پا به جهان تصویر گذاشتند را معرفی کنم…

 Stone Cold Steve Austin

۱۰: Stone Cold Steve Austin

با تمام معیارها،Stone Cold باید تبدیل به یکی از بهترین ستارگان کشتی که به سینما آمدند تبدیل میشد. اما این اتفاق رخ نداد هرچند که او تبدیل به بازیگر فیلم های اکشن ویدئویی شد و سر از نمایش خانگی درآورد.

اولین حضور:The Longest Yard-2005 , بهترین فیلم:The Expendables-2010 و در فیلمی به نام The Condemned با وینی جونز و ۸ نفر دیگر در بازی سلطنتی نبرد گونه ای به دام افتادهو فیلم اکشن خوبی را خلق کرده اند که سرگرم کننده تر از آن است که باید باشد.


Hulk Hogan

۹: Hulk Hogan

هرکسی در مورد کشتی کج بداند یا آشنایی نسبی با این رشته داشته باشد بعید است چیزی در مورد هالک هوگان نشنیده باشد. او در دهه ۹۰ میلادی تلاش زیادی کرد که خود را به یک ستاره اکشن تبدیل کند اما از حضور در Rocky 3 به بعد به حدی در ایفای نقشها جامد و سرد بود که توفیق چشمگیری را بدست نیاورد. هوگان اگر چه در بازیگری دست آوردی کسب نکرد اما هوگان هر زمانی که روی صفحه نمایش ظاهر شد سرگرم کننده بود.

اولین حضور:Rocky 3-1982 ، بهترین فیلم:Rocky 3-1982 ، هوگان پر از عضلات بزرگ بود و دیگر چیزخاصی نداشت.


۸: رندی سوج:

در حالی که Macho Man ممکن است در چند فیلم قابل توجه در طول این سالها ظاهر نشده باشد اما کسی حضور او و اجرای تک نفره اش در قفس رو در روی Spidey در فیلم مرد عنکبوتی را فراموش نمیکند. او یکی از مهمترین کشتیگیران تمام دوران است.

اولین حضور:Baywatch-1996 ، بهترین فیلم:Spider-Man-2002 ، بی شک مردم اولین مجادله و حریف پیتر پارکر را تا ابد فراموش نخواهند کرد .بازی Savage در نقش Bonesaw McGraw، قسمت بزرگی از موفقیت این کشتیگر به حساب می آید.


۷:آندره د جاینت

اگر او را در زمان رویارویی با هالک هوگان در WrestleMania 3 به خاطر ندارید حتما به عنوان Fezzik در The Princess Bride او را میشناسید.او کسی است که دلهای زیادی را شیفته خود کرده بود .او تبدیل به یکی از محبوب ترین شخصیت های یک فیلم شد .این یک شاهکار عظیم است. وی در سال ۱۹۹۳ دیدهاز جهان فرو بست. اولین حضور: The Six Million Dollar Man-1976 ، بهترین فیلم: The Princess Bride-1987 ، ایفای نقش ماندگار و کمدی آندره در The Princess Bride همیشه در ذهن ها خواهد ماند.


۶:ردی پایپر:

او مردی بود که توانایی و استعداد بازیگری داشت.او بعد از خروج از رینگ عملکرد خوبی را در جلوی دوربین رقم زد به طوری که از عملکردش در رینگ کشتی بهتر بودند. او در ایفای نقش به گونه ای عمل میکرد که نقش را واقعا زندگی کند.

اولین حضور:They Live-1988 ، بهترین فیلم:They Live-1988 ، من اینجا هستم که الاغ را ببندم و بوقلمون را بخورم.و من همه چیز را از آدامس بادکنکی تا …را باخود میبرم بله، رودی این کار را کرد.


۵٫کوین نش:

او با رفتار های عجیب و غریبش بین طرفداران معروف است چه در کشتی ، چه در ایفای نقش اوبه عنوان یکی از کلاسیکترین و پرطرفدارترین کشتیگیران در حافظه مردم قرار دارد. اولین حضور:Teenage Mutant Ninja Turtles 2-1991 ، بهترین فیلم:Magic Mike-2012


۴: جسی ونتورا

شما ممکن است نام جسی ونتورا را ندانید! اما شما قطعا کار او را دیده اید.یکی از بهترین کشتیگیران در اواخر دهه ۷۰ میلادی خود را به عنوان یک قطعه همراه برای بسیاری از فیلم های اکشن معرفی کرد.طرفداران اورا با حضور در فیلمهای Predator و Running Manبه یاد دارند.

اولین حضور:Predator-1987 ، بهترین فیلم:The Running Man-1987 ، دیالوگ برترش در غارتگر:”من زمان خونریزی ندارم”


۳٫جان سینا: جان سینا مانند بسیاری از کشتی گیرانی که رویاهای هالیوود را می بینند، کار سنگین خود را در بازیگری آغاز کرد. حضورش در فیلم The Marin به حدی شگفت انگیز بود که به چشم ها آمد. سپس او ۱۲ Rounds را به کارگردانی اکشن ساز معروف Renny Harlin انجام داد. وی دارای استعداد خاصی در ارائه بازی کمدی هست که او را به سمت ژانر کمدی کشانده است.جان سینا روز به روز در حال پیشرفت است.

اولین حضور:The Marine-2006 ، بهترین فیلم:Blockers-2018 ، جان سینا با صداپیشگی در فیلم انیمیشن اسکاری Ferdinand توانایی جدیدی نیز از خود به نمایش گذاشت.


۲٫دیو باتیستا: یکی از ستارگان حرفه ای WWE که با مبارزات درخشانش بین همه معروف بود به گونه ای که کسی فکر هم نمیکرد روزی وی به بازیگری روی بیاورد.اما حالا او جایگاهی دارد که در فیلم بعدی مارول Avengers: Infinity War با نقش Drax حضور قدرتمندی خواهد داشت. کسی که با Guardians of the Galaxy اوج گرفت و یکی از دشمنان جیمز باند در فیلم Spectre شد.او حتی با حضور کوتاهش در Blade Runner 2049 نیزبازی قابل ستایشی از خود به جای گذاشت.

اولین حضور:Smallville-2006 ، بهترین فیلم:Guardians of the Galaxy-2014


دواین جانسون: او حالا تبدیل به یک قطعه قیمتی برای هالیوود شده است.Scorpion King سینما مسیری پر بار را از عقرب شاه تا به سریع و خشن پیموده که جز ستایشش نمیشود کاری کرد. او حالا یکی از برجسته ترین ستارگان هالیوود است که نامش مردم را به سالن های سینما میکشاند.

اولین حضور:That ‘۷۰s Show-1999 ، بهترین فیلم:Fast Five-2011 ، همه میدانیم Dwayne Johnson یک قهرمان اکشن واجد شرایط و کامل است.وی با دریافت مبلغ ۵٫۵ میلیون دلار دستمزد بابت حضور در فیلم « عقرب شاه » ، در کتابهای رکورد گینس به عنوان بالاترین دستمزد برای اولین حضور را داراست. او همچنین امتیاز اسم ” صخره – The Rock ” را بطور کامل به نام خود ثبت کرد. این نام قبلا در اختیار WWE قرار داشت.بای بدانید او حتی به خاطر بازی در فیلم « Doom » کاندید دریافت زرشک طلایی بدترین بازیگر نیز شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن