اخبار فیلم

یک تصویر و خلاصه داستان رسمی از فیلم Cinderella

 

پروژه ی سینمایی بازسازی Cinderella به کارگردانی نامزد اسکار و سازنده ی Thor بنام Kenneth Branagh در مرحله ی فیلمبرداری می باشد و کمپانی Disney یک تصویر رسمی و خلاصه از داستان این فیلم را منتشر کرده است . این فیلم نیز مانند بیشتر فیلمها یا انیمیشن های Cinderella به داستان اصلی اش پایبند است و دیگر همه ی ما می دانیم که در ان یک دختر بسیار زیباست که از طرف مادر و خواهران ناتنی اش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد اما در پایان همه چیز به خوبی و خوشی می رسد و سیندرلای داستان با خوش حالی تا آخر عمر در کنار شاهزاده اش زندگی می کند .

اما با نگاه به این خلاصه داستان ، بنظر می رسد Kenneth Branagh و نویسنده Chris Weitz دو نکته ی مهم را تغییر داده اند : سیندرلا شاهزاده را در جنگل دیدار می کند بدون اینکه بداند او شاهزاده می باشد ، و یک زن گدای مهربان که ممکن است همان پری مهربان باشد که ارتشی از کدو تنبل و موش او را همراهی می کنند ، چونکه همانطور که از داستان های Cinderella مشخص است وقتی یک زن گدا ی مهربان و جادوگر بسراغ او برود ، یعنی می خواهد آرزو هایش را به حقیقت تبدیل کند . گروه بازیگری این فیلم را ستارگان دنیای سینما و تلویزیون تشکیل داده اند که شامل Lily James , Cate Blanchett , Helena Bonham Carter , Richard Madden , Sophie McShera , Holliday Granger , Nonso Anozie , Derek Jacobi و Stellan Skarsgard می شود .

Lily James از Downton Abbey نقش سیندرلا ، Richard Madden از Game of Thrones نقش شاهزاده ، برنده ی اسکار Cate Blanchett نقش مادرخوانده ی بدجنس Lady Tremaine ، نامزد اسکار و بازیگر The King’s Speech بنام Helena Bonham Carter نقش پری مهربان ، Holliday Grainger از Anna Karenina و Sophie McShera از Downton Abbey دو نقش خواهر های ناتنی سیندرلا Anastasia و Drisella و به ترتیب Stellan Skarsgård از The Avengers و Nonso Anozie از The Grey نقش Arch Grand Duke و دوست نزدیک و وفادار شاهزاده ، کاپیتان را بازی می کنند و در آخر برنده ی جایزه ی تونی Derek Jacobi نیز نقش پادشاه را برعهده دارد .

فیلم Cinderella در تاریخ ۱۳ مارچ ۲۰۱۵ اکران می شود .

خلاصه داستان : داستان فیلم Cinderella مانند همیشه بخت و اقبال Ellaی جوان را دنبال می کند که بهمراه پدر تاجرش در سوگ مادر از دست رفته اش می نشیند . برای حمایت از پدر مهربان و دلسوزش ، Ella به مادر ناتنی جدیدش بانو Tremaine و دو دختر او Anastasia و Drisella که بتازگی وارد خانواده اش شده اند خوش آمد می گوید . اما پس از اینکه پدر Ella بطور ناگهانی و غیرمنتظره از دنیا می رود ، این دختر جوان خودش را در محاصره ی لطف های بی رحمانه و مملوء از حسادت خانواده اش پیدا می کند . در نهایت پس از توهین ها و آزار خواهر خوانده هایش و تبدیل شدن به خدمتکار برای انها ، حتی اسمش نیز به Cinderella تغییر یافت و در هر لحظه ممکن بود تا Ella امیدش برای همه چیز را از دست بدهد . اما با وجود تمام این اتفاقات ناگوار  ، Ella همچنان به آخرین کلمات مادرش پایبند است که به او یادآور می شود تا محکم و مهربان بماند . در همین روزها او با مردی دلیر و غریبه در جنگل آشنا می شود . Ella درحالیکه فکر می کند ان مرد غریبه از کارکنان قلعه می باشد هرگز نمی داند که او واقعا شاهزاده است . پس از ان پادشاه فرمانی صادر می کند تا تمام دختران و دوشیزه های شهر در قلعه حاضر شوند تا با شاهزاده دیدار کنند ، از آنجا که Ella به این فکر می افتد که شاید بخت و اقبال او درحال تغییر است ، مادر خوانده اش او را مجبور به ماندن در خانه می کند و حتی لباسش را پاره می کند . درحالیکه سیندرلا (الا) در گوشه ای تاریک نشسته است ،پری مهربان با ارتشی از کدو های تنبل و موش های سحرآمیز می رسد و به این دختر کمک می کند تا باری دیگر زیبا شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن