اخبار روز سریالها

یکی از بازیگران اسپین سریال Game of Thrones، تقریبا در خود سریال حاضر شد

وقتی لیست بازیگران اسپین آف سریال Game of Thrones منتشر شد، Jamie Campbell Bower نامی آشنا برایمان بود و اشاره کردیم که او قبلا وارد دنیای وستروس شده است. بوور در واقع در پایلوت سریال ایفای نقش کرده بود و نقش وایمار رویس را داشت.

به سال۲۰۱۰ برمی‌گردیم و داستان بوور را برایتان می‌گوییم. اول اینکه اصلا وایمار رویس که بود؟ حتما پایلوت سریال را بخاطر دارید که سه نگهبان شب برای گشت زنی به آنسوی دیوار رفتند. وایمار رویس یکی از دو نگهبانی بود که در آنسوی دیوار کشته شد. اما چه شد که بوور را ندیدیم و وایمار رویس دیگری را در پایلوت دیدیم؟

چون بنیوف و ویس تصمیم گرفتند تا پایلوت را از نو ضبط کنند، چرا که دوستانشان آن را مزخرف می‌دانستند. بنابراین فیلمبرداری از نو از سرگرفته شد و اینبار بوور نتوانست حضور پیدا کند. بوور در آن زمان نقشی اصلی (نقش کینگ آرتور) در سریال کملوت شبکه استارز پیدا کرد و‌ راب اوستلر جای او را در پایلوت گات گرفت.

حتی جرج مارتین هم برای او پستی در بلاگش گذاشت:

«از شانس بد فیلمبرداری جیمی در کملوت با فیلمبرداری ما تداخل داره و متاسفانه راهی نیست که اون پیش ما برگرده و نقش وایمار رویس رو ایفا کنه. اما ما براش بخاطر نقش جدید (و البته بسیار بزرگترش) آرزوی موفقیت می‌کنیم و کی میدونه؟ اگه سریال بازی تاج و تخت بتونه سریال بزرگتری نسبت به کملوت بشه، شاید اون بتونه برگرده و برای ما نقش بزرگتری رو بازی کنه.»

سریال بازی تاج و تخت اکنون بسیار بزرگتر از سریال کملوتی است که پس از یک فصل متوقف شد. البته نمیتوان بوور را بخاطر از دست دادن نقشی که کمتر از چند دقیقه حضور میمرد، بخاطر نقشی اصلی در سریالی دیگر سرزنش کرد. بازگشت او به اسپین آف هم نشان از گره خوردن سرنوشتش به دنیای وستروس دارد.

فصل هشتم گات روز ۲۶ فروردین منتشر خواهد شد.

تصاویر به ترتیب سمت راست بوور را نشان میدهد. بالا سمت چپ نیز بوور در نقش رویس که در واقع به صورت رسمی منتشر نشد و سمت چپ پایین هم اوستلر در نقش رویس.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن