امروز:چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
 

کوتاه از زندگی «برد پیت»

 


کوتاه از زندگی «برد پیت» :

ویلیام بردلی پیت ، در 18 دسامبر (28 آذر-امروز) سال 1963 (49 ساله) در شاونی-اوکلاهما به دنیا آمد.
پدرش صاحب یک شرکت وسایل حمل و نقل سنگین بود و مادرش مشاور بود در یک دبیرستان . یک برادر کوچکتر به نام «داگلاس» و یک خواهر کوچکتر به نام «جولی» دارد . در خانواده ای به شدت مذهبی بزرگ شد اما اکنون خودش را یک «خداناباور» میداند . اسکاتلندی-ایرلندی-آلمانی و سرخپوستی را به عنوان نژادش نام برده است.
در 19 سالگی وارد دانشگاه ایالت «میزوری» شد و در رشته روزنامه نگاری و تبلیغات رسانه ای آغاز به تحصیل کرد. در همان زمان در تئاترهای انجمنی هم بازی میکرد. دو هفته پیش از گرفتن مدرک لیسانس خود به یکباره دانشگاه را رها کرد و به لس آنجلس رفت. جایی که در کلاس های بازیگری شرکت کرد و البته شغل های عجیب و غریبی هم داشت!

پس از آن از نقش های کوچک در تلویزیون کار خود را آغاز کرد و رفته رفته با بازی های زیبای خود در سریالها، توجه ها را به سوی خودش جلب کرد . فیلم A River Runs Through It در سال 1992 و به کارگردانی «رابرت ردفورد» آغازگر ورود او به دنیای سینما بود.

در 1995 و بازی در دو فیلم Se7en در کنار «مورگان فریمن» و Twelve Monkeys در کنار «بروس ویلیس» که دومی او را نامزد بهترین بازیگر نقش پشتیبان مرد در اسکار کرد، جایگاه او را استوار کرد . او در سال 2009 برای فیلم «مورد عجیب بنجامین باتن» و در 2012 برای فیلم Moneyball نامزد 3 اسکار دیگر شد.

زندگی خصوصی ؛
برد پیت ، تاریخچه طولانی در برقراری رابطه های موفق با همبازی هایش دارد از ابتدای کار حرفه ایش، که شاید معروفترین آن با «گویینث پالترو – بازیگر فیلم های مرد آهنی» باشد بین سالهای 1994 تا 1997 . در 1998 با «جنیفر آنیستون» ستاره سریال «دوستان» آشنا شد و در 2000 با هم ازدواج کردند؛ ازدواجی که از معدود ازدواج های موفق هالیوودی خوانده میشد. اما در سال 2005 از هم جدا شدند، و بعدتر و به گفته خود برد معلوم شد که آنها یک ازدواج تند و بسیار ناموفق داشته اند.
همان 2005 و یک ماه پیش از طلاقش بود که رابطه اش با همبازیش در فیلم «آقا و خانم اسمیت» یعنی «آنجلینا جولی»آشکار شد و این دو هم اکنون هم با هم زندگی میکنند و از پرخبرترین زوجهای جهان هستند . پیت و جولی یک دختر و یک دختر و پسر دوقلو و البته 3 فرزندخوانده دارند.Brad-Pitt

Brad-Pitt

Brad-Pitt

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *