اخبار روز فیلمها

کمپانی Disney در حال انجام مذاکرات برای خرید ۲۱th Century Fox است

با وجود اینکه رئیس کمپانی Disney یعنی Bob Iger که در گذشته کمپانی های Pixar، Marvel Studios و Lucasfilm را خریداری کرده است، مدام از استعفای سمت خود صحبت می‌کند، به نظر می‌رسد وی قصد دارد کمپانی ۲۱th Century Fox را نیز خریداری کند.

طبق جدیدترین گفته ها به نظر می‌رسد مذاکرات هنوز در مراحلی ابتدایی قرار دارند و هر دو کمپانی کار سختی را در این مذاکرات پیش رو دارند. مدیریت کمپانی ۲۱th Century Fox بر این باور است که نمی‌توان با رسانه های دیگر استودیوها رقابت کند و Disney قدرت لازم برای بالاتر بردن سطح فیلم هایش را دارا است. طبق گفته ها این کمپانی قصد ندارد همه چیز را تماما بفروشد و تمرکز خود را بر روی اخبار و ورزش باقی خواهد گذاشت.

با این حال Disney می‌تواند صاحب استودیوهای فیلم وسریال سازی و شبکه هایی مثل FX و National Geographic شود. بزرگ‌ترین بخش این معامله فیلم ها هستند. Fox در چند سال گذشته عملکرد خوبی در رقابت با Marvel داشته و توانسته با فیلم سینمایی Logan نشان دهد که می‌تواند رقابت کند. همچنین فیلم های New Mutants، Deadpool 2 و X-Force نیز به زودی اکران می‌شوند. البته که قرار دادن خط زمانی این فیلم ها در MCU کار بسیار سختی خواهد بود پس احتمالا Marvel Studios در ابتدا این فیلم ها را جدا نگه می‌دارد و به ریبوت کردن مجموعه هایی مثل Fantastic Four زیر چتر MCU بسنده می‌کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن