اخبار روز فیلمها

کمپانی Amblin Entertainment فیلم سینمایی Bios با بازی Tom Hanks را خواهد ساخت

طبق جدیدترین اخبار کمپانی Amblin Entertainment تصمیم گرفته فیلم سینمایی علمی تخیلی Bios با بازی Tom Hanks و به کارگردانی Miguel Sapochnik را بسازد. داستان این فیلم توسط Craig Luck نوشته شده و Ivor Powell کار تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

داستان فیلم سینمایی Bios از این قرار است: “این فیلم داستان آخرین مردی است که بر روی کره زمین باقی مانده است و در حال مرگ است. او یک ربات می‌سازد تا از سگش، دوست داشتنی ترین دارایی‌اش، مراقبت کند. وی باید به ربات آموزش دهد تا شبیه به انسان شود و بتواند از سگش مراقبت کند. همچنین این ربات باید بتواند سگ را قانع کند که قرار است از این پس او از وی مراقبت کند.”

استودیوهای زیادی در حال تلاش برای به دست آوردن حق ساخت این فیلم بودند که قرار است فیلمبرداری اش اوایل سال ۲۰۱۹ شروع شوند. Steven Spielberg درباره این فیلم گفت: “Bios یک داستان اورجینال و عاطفی است. هیچ کس را نمی‌توانم بهتر از Tom Hanks برای داستانی تصور کنم که در آن معنای انسانیت به تصویر کشیده می‌شود.”

فیلم بعدی Tom Hanks قرار است یکی از غول های مراسم اسکار امسال به کارگردانی Steven Spielberg یعنی The Post باشد. Miguel Sapochnik سابقه برنده شدن جایزه Emmy برای یکی از قسمت های معروف سریال Game of Thrones به نام Battle of the Bastards را دارد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن