امروز:یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

کریس ایوانز از Avengers 2 و شیلد میگوید

 

با پشت سر گذاشتن Captain America: The Winter Soldier ، کریس ایوانز حالا Avengers: Age of Ultron و Captain America 3 ــو برای اکران آینده داره ، البته در کنار یک فیلم باقی مونده طی قراردادی که با مارول بسته شده ، در کنار اجرای خودش در نقس استیو راجرز موفق شده که اولین فیلمشُ کارگردانی کنه و به جشنواره فیلم تورنتو بیاره که عنوانش Before We Go ــه ، Mtv باهاش در مورد کاپیتان امریکا و مرگ شیلد صحبت کرد که …

به گزارش آریافیلم ایوانز اجازه نداره که زیاد حرفی بزنه ، حتی الان که Avengers: Age of Ultron فیلمبرداریش تموم شده چیز بیشتری در مورد داستانش نمیدونیم تا اینکه به اکران ــش نزدیک بشیم اما کریس ایوانز حرفهایی داره که از داستان کاپیتان امریکا ریشه میگیره : ” این زیبایی جهان سینمایی مارول ــه … یک طرح غول پیکره ، که هر چیزی به هر چیز دیگه مربوطه حالا چه میخواد Thor و Iron Man باشه چه Avengers ، پس همه بهم مربوط ان . به همین دلیل خیلی قشنگه ، به خصوص برای طرفدارایی که کامل از داستان ها خبر دارن ، هر دفعه که یک فیلم جدیدی اعلام میشه هیجانی به وجود میاد برای مسیری که در آینده داریم و فکر میکنم که با Captain America 3 این هیجانُ ادامه خواهیم داد ” .

کاپیتان امریکا تیم خودشُ در پایان Avengers: Age of Ultron جمع میکنه ، کریس ایوانز چه واکنشی در برابر این شایعه داره ؟

” در موردش چه فکری میکنم و در موردش چی متونم بگم ؟ شما میخواین چیزیُ شرح بدین که مارول ناامید نمیکنه ، هر چیزیُ که بهش امید دارین بدست میارین ” .

میرسیم به کاپیتان امریکا 3 و نظر ایوانز در مورد شیلد ؟

” چه کسی میخواد شیلدُ انکار کنه ؟ این سوالی ــه که نمیتونم قبل از موعد مقرر جواب بدم رفیق ، میدونم زمانی یه اتفاقاتی خواهد افتاد و هر چیزی یه پایانی داره و باید بگم که خوشحالم از اینکه این نقشُ بازی میکنم ” .

 

Avengers: Age of Ultron در تاریخ 1 مه 2015 با نقش آفرینی Aaron Taylor-Johnson ، Scarlett Johansson ، Robert Downey Jr. ، Elizabeth Olsen ، Chris Hemsworth ، Chris Evans ، Cobie Smulders, Jeremy Renner و به کارگردانی Joss Whedon اکران خواهد شد .

Captain America 3 در تاریخ 6 مه 2016 اکران خواهد شد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
اپلیکیشن اندروید