اخبار روز سریالهااخبار روز فیلمهامراسم و جشنواره هامراسم و جشنواره ها

کاندیدای Critics Choice Awards 2016 مشخص شدند : حضور قوی The Leftovers و Spotlight

کاندیدای The Critics Choice در دو بخش تلویزیون و سینما ساعاتی پیش معرفی شدند….

به گزارش آریافیلم ، در بخش سریال که فقط کاندیدای اون مربوط به بازه ی زمانی اول ژوئن تا آخر دسامبر می باشد شاهد حضور قوی The Leftovers هستیم که به تازگی فصل دوم اون قدرتمند به پایان رسید و برای فصل سوم و پایانی تمدید شد و در بخش سینمایی نیز شاهد حضور فیلمهایی چون Sicario و یا کاندید شدن Jason Statham در بخش کمدی هستیم.

لیست کامل کاندیدا به شرح زیر است :

بهترین فیلم
“The Big Short”
“Bridge of Spies”
“Brooklyn”
“Carol”
“Mad Max: Fury Road”
“The Martian”
“The Revenant”
“Room”
“Sicario”
“Spotlight”

بهترین کارگردان
Todd Haynes, “Carol”
Alejandro Gonzalez Inarritu, “The Revenant”
Tom McCarthy, “Spotlight”
George Miller, “Mad Max: Fury Road”
Ridley Scott, “The Martian”
Steven Spielberg, “Bridge of Spies”

بهترین بازیگر مرد
Bryan Cranston, “Trumbo”
Matt Damon, “The Martian”
Johnny Depp, “Black Mass”
Leonardo DiCaprio, “The Revenant”
Michael Fassbender, “Steve Jobs”
Eddie Redmayne, “The Danish Girl”

بهترین بازیگر زن
Cate Blanchett, “Carol”
Brie Larson, “Room”
Jennifer Lawrence, “Joy”
Charlotte Rampling, “45 Years”
Saoirse Ronan, “Brooklyn”
Charlize Theron, “Mad Max: Fury Road”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
Paul Dano, “Love and Mercy”
Tom Hardy, “The Revenant”
Mark Ruffalo, “Spotlight”
Mark Rylance, “Bridge of Spies”
Michael Shannon, “99 Homes”
Sylvester Stallone, “Creed”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن
Jennifer Jason Leigh, “The Hateful Eight”
Rooney Mara, “Carol”
Rachel McAdams, “Spotlight”
Helen Mirren, “Trumbo”
Alicia Vikander, “The Danish Girl”
Kate Winslet, “Steve Jobs”

بهترین فیلمنامه
“Bridge of Spies”
“Ex Machina”
“The Hateful Eight”
“Inside Out”
“Spotlight”

بهترین فیلمنامه اقتباسی
“The Big Short”
“Brooklyn”
“The Martian”
“Room”
“Steve Jobs”

بهترین انیمیشن
“Anomalisa”
“The Good Dinosaur”
“Inside Out”
“The Peanuts Movie”
“Shaun the Sheep”

بهترین فیلم خارجی
“The Assassin”
“Goodnight Mommy”
“Mustang”
“The Second Mother”
“Son of Saul”

بهترین مستند
“Amy”
“Cartel Land”
“Going Clear: Scientology and the Prison of Belief”
“He Named Me Malala”
“The Look of Silence”
“Where to Invade Next”

بهترین فیلم برداری
“Carol”
“The Hateful Eight”
“Mad Max: Fury Road”
“The Martian”
“The Revenant”
“Sicario”

بهترین طراحی لباس
“Brooklyn”
“Carol”
“Cinderella”
“The Danish Girl”
“Mad Max: Fury Road”

بهترین تدوین
“The Big Short”
“Mad Max: Fury Road”
“The Martian”
“The Revenant”
“Spotlight”

بهترین گریمور
“Black Mass”
“Carol”
“The Danish Girl”
“The Hateful Eight”
“Mad Max: Fury Road”
“The Revenant”

بهترین طراح صحنه
“Bridge of Spies”
“Brooklyn”
“Carol”
“The Danish Girl”
“Mad Max: Fury Road”
“The Martian”

بهترین آهنگ
“Fifty Shades of Grey” – “Love Me Like You Do”
“Furious 7″ – “See You Again”
“The Hunting Ground” – “Til it Happens to You”
“Love and Mercy” – “One Kind of Love”
“Spectre” – “Writing’s on the Wall”
“Youth” – “Simple Song #3″

بهترین موسیقی متن
“Carol”
“The Hateful Eight”
“The Revenant”
“Sicario”
“Spotlight”

بهترین جلوه های ویژه
“Ex Machina”
“Jurassic World”
“Mad Max: Fury Road”
“The Martian”
“The Revenant”
“The Walk”

بهترین گروه بازیگری
“The Big Short”
“The Hateful Eight”
“Spotlight”
“Straight Outta Compton”
“Trumbo”

بهترین بازیگرد جوان مرد یا زن
Abraham Attah, “Beasts of No Nation”
R.J. Cyler, “Me and Earl and the Dying Girl”
Shameik Moore, “Dope”
Milo Parker, “Mr. Holmes”
Jacob Tremblay, “Room”

بهترین فیلم اکشن
“Furious 7″
“Jurassic World”
“Mad Max: Fury Road”
“Mission: Impossible – Rogue Nation”
“Sicario”

بهترین بازیگر مرد فیلمهای اکشن
Daniel Craig, “Spectre”
Tom Cruise, “Mission: Impossible – Rogue Nation”
Tom Hardy, “Mad Max: Fury Road”
Chris Pratt, “Jurassic Park”
Paul Rudd, “Ant-Man”

بهترین بازیگر زن فیلمهای اکشن
Emily Blunt, “Sicario”
Rebecca Ferguson, “Mission: Impossible – Rogue Nation”
Bryce Dallas Howard, “Jurassic World”
Jennifer Lawrence, “The Hunger Games: Mockingjay, Part 2″
Charlize Theron, “Mad Max: Fury Road”

بهترین فیلم کمدی
“The Big Short”
“Inside Out”
“Joy”
“Sisters”
“Spy”
“Trainwreck”

بهترین بازیگر مرد فیلمهای کمدی
Christian Bale, “The Big Short”
Steve Carell, “The Big Short”
Robert De Niro, “The Intern”
Bill Hader, “Trainwreck”
Jason Statham, “Spy”

بهترین بازیگر زنِ فیلمهای کمدی
Tina Fey, “Sisters”
Jennifer Lawrence, “Joy”
Melissa McCarthy, “Spy”
Amy Schumer, “Trainwreck”
Lily Tomlin, “Grandma”

بهترین فیلم تخیلی/ترسناک
“Ex Machina”
“It Follows”
“Jurassic World”
“Mad Max: Fury Road”
“The Martian”

mission-impossible-5-image-28

the-hateful-eight-image-samuel-l-jackson
charlize-theron-mad-max-fury-road
alex-garland-ex-machina-image
کاندیدای در بخش تلویزیونی نیز به شرح زیر است :

بهترین سریال کمدی
“Black-ish”
“Catastrophe”
“Jane the Virgin”
“Master of None”
“The Last Man on Earth”
“Transparent”
“You’re the Worst”

بهترین بازیگر مرد سریالهای کمدی
Anthony Anderson, “Black-ish”
Aziz Ansari, “Master of None”
Will Forte, “The Last Man on Earth”
Randall Park, “Fresh Off the Boat”
Fred Savage, “The Grinder”
Jeffrey Tambor, “Transparent”

بهترین بازیگر زن سریالهای کمدی
Rachel Bloom, “Crazy Ex-Girlfriend”
Aya Cash, “You’re the Worst”
Wendi McClendon-Covey, “The Goldbergs”
Gina Rodriguez, “Jane the Virgin”
Tracee Ellis Ross, “Black-ish”
Constance Wu, “Fresh Off the Boat”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سریالهای کمدی
Andre Braugher, “Brooklyn Nine-Nine”
Jaime Camil, “Jane the Virgin”
Jay Duplass, “Transparent”
Neil Flynn, “The Middle”
Keegan-Michael Key, “Playing House”
Mel Rodriguez, “Getting On”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن سریالهای کمدی
Mayim Bialik, “The Big Bang Theory”
Kether Donohue, “You’re the Worst”
Allison Janney, “Mom”
Judith Light, “Transparent”
Niecy Nash, “Getting On”
Eden Sher, “The Middle”

بهترین بازیگر مهمان سریالهای کمدی
Ellen Burstyn, “Mom”
Anjelica Huston, “Transparent”
Cherry Jones, “Transparent”
Jenifer Lewis, “Black-ish”
Timothy Olyphant, “The Grinder”
John Slattery, “Wet Hot American Summer: First Day of Camp”

بهترین سریال
“Empire”
“Mr. Robot”
“Penny Dreadful”
“Rectify”
“The Knick”
“The Leftovers”
“UnREAL”

بهترین بازیگر مرد
Hugh Dancy, “Hannibal”
Rami Malek, “Mr. Robot”
Clive Owen, “The Knick”
Liev Schreiber, “Ray Donovan”
Justin Theroux, “The Leftovers”
Aden Young, “Rectify”

بهترین بازیگر زن
Shiri Appleby, “UnREAL”
Carrie Coon, “The Leftovers”
Viola Davis, “How to Get Away with Murder”
Eva Green, “Penny Dreadful”
Taraji P. Henson, “Empire”
Krysten Ritter, “Jessica Jones”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
Clayne Crawford, “Rectify”
Christopher Eccleston, “The Leftovers”
Andre Holland, “The Knick”
Jonathan Jackson, “Nashville”
Rufus Sewell, “The Man in the High Castle”
Christian Slater, “Mr. Robot”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن
Ann Dowd, “The Leftovers”
Regina King, “The Leftovers”
Helen McCrory, “Penny Dreadful”
Hayden Panettiere, “Nashville”
Maura Tierney, “The Affair”
Constance Zimmer, “UnREAL”

بهترین بازیگر مهمان
Richard Armitage, “Hannibal”
Justin Kirk, “Manhattan”
Patti LuPone, “Penny Dreadful”
Margo Martindale, “The Good Wife”
Marisa Tomei, “Empire”
B.D. Wong, “Mr. Robot”

بهترین فیلم تلویزیونی/مینی سریال
“Childhood’s End”
“Fargo”
“Luther”
“Saints and Strangers”
“Show Me a Hero”
“The Wiz Live!”

بهترین بازیگر مرد فیلم تلویزیونی/مینی سریال
Wes Bentley, “American Horror Story: Hotel”
Martin Clunes, “Arthur and George”
Idris Elba, “Luther”
Oscar Isaac, “Show Me a Hero”
Vincent Kartheiser, “Saints and Strangers”
Patrick Wilson, “Fargo”

بهترین بازیگر زن فیلم تلویزیونی/مینی سریال
Kathy Bates, “American Horror Story: Hotel”
Kirsten Dunst, “Fargo”
Sarah Hay, “Flesh and Bone”
Alyvia Alyn Lind, “Dolly Parton’s Coat of Many Colors”
Rachel McAdams, “True Detective”
Shanice Williams, “The Wiz Live!”

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل فیلم تلویزیونی/مینی سریال
David Alan Grier, “The Wiz Live!”
Ne-Yo, “The Wiz Live!”
Nick Offerman, “Fargo”
Jesse Plemons, “Fargo”
Raoul Trujillo, “Saints and Strangers”
Bokeem Woodbine, “Fargo”

بهترین بازیگر زن نقش مکمل فیلم تلویزیونی/مینی سریال
Mary J. Blige, “The Wiz Live!”
Laura Haddock, “Luther”
Cristin Milioti, “Fargo”
Sarah Paulson, “American Horror Story: Hotel”
Winona Ryder, “Show Me a Hero”
Jean Smart, “Fargo”

بهترین سریال انیمیشنی
“Bob’s Burgers”
“BoJack Horseman”
“South Park”
“Star Wars Rebels”
“The Simpsons”

بهترین برنامه رقابتی
“Chopped”
“Face Off”
“MasterChef Junior”
“Survivor”
“The Amazing Race”
“The Voice”

بهترین Reality Show
“Antiques Roadshow”
“Inside the Actors Studio”
“MythBusters”
“Project Greenlight”
“Shark Tank”
“Undercover Boss”

بهترین مجری برنامه های Reality Show
Ted Allen, “Chopped”
Phil Keoghan, “The Amazing Race”
James Lipton, “Inside the Actors Studio”
Jane Lynch, “Hollywood Game Night”
Jeff Probst, “Survivor”
Gordon Ramsay, “Hell’s Kitchen”

بهترین تاک شو
“Jimmy Kimmel Live!”
“Last Week Tonight with John Oliver”
“The Daily Show with Jon Stewart”
“The Graham Norton Show”
“The Late Late Show with James Corden”
“The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”

blackish-season-1

mr-robot-rami-malek-christian-slater-image

luther-idris-elba-03

chopped-logo

تاریخ اجرای مراسم 17 ژانویه می باشد

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن