اخبار روز سریالهاکامیک کان

کامیک کان ۲۰۱۸ : عدم حضور سریال های Game of Thrones و Westworld

شرکت HBO  تصمیم گرفته است که در  San Diego Comic-Con 2018 (کامیک کان ۲۰۱۸) شرکت نکند و این بدین معناست که هیچ پنلی برای سریال های Game of Thrones و Westworld وجود نخواهد داشت.

HBO  اعلام کرده است که به خاطر برنامه زمان‌بندی و تاریخ های پخش Game of Thrones و Westworld، این سریال ها در کنفرانس سان دیگو در تابستان امسال ارائه نخواهند شد.

HBO  سالیان زیادی است که با SDCC همکاری می کند و در طی این سالها همکاری آنها همواره باعث رضایت‌خاطر علاقمندان و طرفدارن سریال های HBO  بوده است. با این حال آنها امیدوارند که سال آینده فرصت پیش بیاید تا مجددا میزبان HBO  باشند.

این اعلامیه برای اولین بار است که از Game of Thrones  نام می برد چرا که طبق روال سال های گذشته این سریال هیچ وقت کنفرانس سالانه SDCC را از دست نمی داد و همیشه جزو یکی از بهترین و پرطرفدارترین پنل های رویداد می بود. سریال Westworld  در رویداد سال گذشته بود که کار خود را آغاز کرد. باید یادآوری کنیم که هزینه های حضور در SDCC بسیار زیاد است و بسیاری از کمپانی ها این موضوع را با توجه به نیازی که برای بازاریابی فیلم هایشان دارند در نظر می گیرند.

انتظار می رود که شبکه های دیگری مانند Showtime، Syfy، BBC America، History و AMC  در کنفرانس حضور داشته باشند ولی حضور Starz هنوز در هاله ای از ابهام است و آنها بر پنل Outlander شان در رویداد New York Comic-Con تمرکز کرده اند.

فصل پایانی Game of Thrones  قرار است سال ۲۰۱۹ پخش شود. اپیزود آخر فصل دوم Westworld  هم ۲۴ ژوئن پخش خواهد شد و گروه بلافاصله خود را برای ساخت فصل سوم آن آماده خواهد کرد.

کامیک کان 2018

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن