اخبار فیلم

کار کردن Christopher Nolan بر روی بازسازی ۴K سه‌گانه The Dark Night

اگر شما فکر می‌کنید که فیلمهای Batman ساخته‌ی Christopher Nolan از نظر ظاهری خوب به نظر می‌رسد، آماده باشید زیرا این بار کارگردان فیلم بر روی بازسازی ۴K سری The Dark Night کار می‌کند. کمپانی Warner Brothers در حال آوردن دنیای DC بر روی سینماست اما افراد زیادی هنوز به سه‌گانه‌ی Nolan با بازی Christian Bale در نقش اصلی، وفادار مانده‌اند، که حق هم دارند. این سه‌گانه یکی از بهترین سه‌گانه‌های تاریخ است. پس برگرداندن کارگردان فیلم برای ساخت یک بازسازی راه خوبی برای پول درآوردن است.

به گزارش آریافیلم، در حالی که Dunkirk در اواخر این ماه میلادی به سینماها خواهد آمد. Nolan در گفت و گویی با BadTaste.It از بازسازی ۴K و از اشتیاق خود برای اینکار سخن گفته. علاقه‌ی او به تصاویر واضح آنقدر هم عجیب نیست زیرا او از آخرین افرادی است که هنوز هم به فیلمبرداری با فیلم می‌پردازد. و البته Nolan تکنولوژی جدید را برای رسیدن به تجربه‌ی فیلمبرداری با فیلم تحسین می‌کند.

چیز شگفت انگیز درباره‌ای تکنولوژی ۴K نزدیکتر شدن آن به رزولوشنی است که ما با آن فیلم برداری می‌کنیم. یک فیلم ۳۵ میلیمتری بعد از اتمام پروسه فتوشیمیای رزولوشنی برابر با ۶K دارد و فیلمهای IMAX حتی تا ۱۸K. پس با پیشرفت فرمتهای ویدیوی خانگی، ۴K به خصوص ۴K با HDR باعث می‌شود فرد تجریه‌ای بسیار نزدیکتر به دیدن فیلم بر روی فیلم داشته باشد.

وی همچنین تایید که شخصا درگیر بازسازی فیلم است. با این جال به همین زودی ها منتظر بازسازی نباشید ریزا به گفته Nolan، این یک پروسه پیچیده و طولانی است. اما به نظرم نتایجی که من می‌بینم بسیار مطلوب و چشم گیر است. پس باید منتظر بود تا نتیجه‌ی‌ نهایی را ببینیم

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن