اخبار روز فیلمهااخبار فیلماخبار فیلماخبار فیلم و سریالاکران آینده

اقتباس I Am Pilgrim کار جدید کارگردان The Lost City of Z

 

James Gray همچنان خودش را مشغول نگه داشته . سال گذشته این کارگردان تازه نام با فیلم The Lost City of Z پا به سینما گذاشت و وی به تازگی نیز فیلم جدیدش تحت عنوان Ad Astra با بازی ستاره سینما Brad Pitt که در ژانر علمی تخیلی می باشد را به مراحل اتمام رسانده است تا کم کم برای اکران و کارای جلوه های ویژه اماده شود. اما این تمام ماجرا نمی باشد. این نویسنده و کارگردان امریکایی پروژه ی اینده ی خودش را نیز هم اکنون انتخاب کرده است. I Am Pilgrim یا ” من یک مسافر هستم” عنوان فیلم جدید جیمز گری می باشد که براساس کتابی تحت همین نام طعم و محتوایی جاسوسانه دارد و کمپانی MGM نیز تولید کننده این پروژه را برعهده دارد.

به گزارش آریافیلم ، Terry Hayes نویسنده ی کتاب ، فیلمنامه ی این فیلم را هم برعهده گرفته است. براساس سایت های خبری معتبر ، “پیلگریم”  اسم کدی است برای شخصی که در معنای اصلی وجود خارجی ندارد. متولد شده در یک خانواده ی مرفح امریکایی، وی برای مدتی هرچند کوتاه رهبری یک گروه جاسوسی را برعهده داشت. وی که دیگر در روزهای بازنشستگی به سر می برد ، باری دیگر توسط مدیران و رهبران کشورش نامش به صدا در امده اما در نهایت وارد ماجرایی خواهد شد که می بایست اینده ی کشورش را از فراموشگی نجات دهد.

اگرچه که اگر خواننده ی کتاب باشید بیشتر یاد فیلم هایی مانند Jason Bourne در حالات اکشن ، جاسوسانه خواهید افتاد ما شاید بتوان گفت طبق تجربیاتی که از فیلمهای گذشته ی این کارگردان گرفته ایم شاهد فیلمی دیگر همانند Tinker Tailor Soldier Spy شویم. چه می توان گفت، جیمز گری در هر فیلمش دیدی که انتظارش را نداشته اید تحویل داده، این بار هم شاید شاهد این نوع دید باشیم.

” اد استرا” در تارغ یازده ژانویه ۲۰۱۹ در امریکا به اکران می رسد. تخمین زده شده کار اینده ی وی خودش را برای اکران دسامبر و جشنواره اسکار اماده کند.

I Am Pilgrim

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن