اخبار روز فیلمهااخبار فیلم

کارگردان Straight Outta Compton هم به ژانر کمیک ها پیوست

امروز بهتر از دیروز. این مصداق جمله ایست که شاید بعضی از ما هر روز برای خودمان تکرار می کنیم. زمانی که روز به روز فیلمهای بیشتری از شخصیت های خاطرات و البوم کارتون یا اسباب بازی های دورانمان را شاهد می شویم. در زمانی زندگی می کنیم که هر اسباب بازی دوره ی ۸۰ میلادی مسلما تا الان فیلمی مخصوص به خود دارد و حالا M.A.S.K هم به جمع انان می پیوندد. به نقل از خبرگزاری آریافیلم، کمپانی Paramount نیز تصمیم گرفته تا وارد این میدان نبرد ما بین فیلمها و ژانر کمیک بوکی شود و از ان مهمتر این کمپانی نه تنها دست پر امده است بلکه کاملا با اطمینان کامل هم امده است چون F. Gary Gray که ما او را از The Fate of the Furious و Straight Outta Compton می شناسیم، از جانب پارامونت انتخاب شده تا نه تنها دست و پنجه ای به داستان M.A.S.K بزند بلکه بروی صندلی کارگردانی  هم بنشیند.

برای کسانی که شاید به احتمال خیلی زیاد سنشان به ان دوران نرسد، M.A.S.K مخفف کلمه های Mobile Armored Strike Kommand به رهبری Matt Trakker متشکل از یک گروه ویژه نظامی می باشد که تنها و فقط برای یک هدف ساخته شده اند و ان هم مقابله و ایستادگی در برابر سازمان تروریستی V.E.N.O.M مخففه ی Vicious Evil Network of Mayhem است. لازم به ذکر است که این فیلم زیر نظر Paramount دست بروی نسل اخر این اسباب بازی ها خواهد گذاشت تا نسل جوان بیشتری را جذب کند و در کنار F. Gary Gray یکی از بزرگترین و عظیم ترین کمپانی های اسباب بازی بنام Hasbro هم به سمت تهیه کنندگی خواهند نشست و همچنین در اخبار امده است که این کمپانی تصمیم دارد تا هرچه سریعتر این پروژه را به حرکت بیندازد، بنابراین بسرعت بدنبال نویسنده ایست تا نوشتن فیلمنامه را برعهده بگیرد. و این نشان می دهد که تا چه حد این فیلم برای Paramount جدی می باشد.

دقیقا مثل هر عنوان دیگری که این روز ها در هالیوود برچسب بازسازی به ان می خورد، این امر دقیقا به یک معادله ریاضی برای این کمپانی های فیلمسازی تبدیل شده است تا هر عنوان یا نام قدیمی که مردم انرا شناسایی خواهند کرد بگیرند و با چند چرخش تازه و یک ذره چاشنی تکنولوژی دوباره وارد بازار کنند. اما باز با تمام این گفته ها باید دید F. Gary Gray و M.A.S.K ایا قادر خواهند بود تا نظر هر دو جناح از طرفداران قدیمی این اسباب بازی ها گرفته تا کسانی که اصلا با این عنوان چیزی به یادشان نمی اید را می توانند جذب کنند یا خیر.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن