اخبار روز فیلمها

کارگردان Justin Lin و بازیگر Jordana Brewster در ادامه Fast & Furious حضور خواهند داشت

Vin Diesel توی فیسبوک خودش اعلام کرد که کارگردان، Justin Lin و بازیگر، Vin Diesel در فیلم های Fast & Furious 9 و Fast & Furious 10 حضور خواهند داشت. Diesel توی یک ویدیوی مخفی اشاره کرد که Lin، کسی که قسمت های ۳ و ۴ و ۵ و ۶ رو کارگردانی کرده، در دو قسمت بعدی نیز حضور خواهد داشت. Diesel همچنین گفت که Jordana Brewster که در قسمت The Fast of the Furious حضور نداشته، در قسمت های بعدی حضور خواهد داشت.

حرف های دیزل: “شما میخواستید قسمت های ۹ و ۱۰ باورنکردنی باشن. ما متوجهتون شدیم و قراره دو قسمت آخر حماسی باشه.”

به گزارش آریافیلم، به تازگی اعلام شده که Fast & Furious 9 از تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۱۹ به ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ موکول شده است. قبل از اون قراره یک اسپین آف که اسمش معلوم نیست رو با حضور Hobbs (با بازی Dwayne Johnson) و Deckard (با بازی Jason Statham) در تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۱۹ اکران بشه.

The Fate of the Furious در تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۷ پخش شد و حاصل همکاری مجدد Vin Diesel و Dwayne Johnson و Jason Statham و Michelle Rodriguez و Tyrese Gibson و Chris ‘Ludacris’ Bridges بود که وارد ماجراجویی هیجانی جدیدی با حضور Charlize Theron و Kurt Russell و Scott Eastwood شدند. این فیلم ۱٫۲۳۸ میلیارد دلار فروش کلی داشت که ۲۲۵٫۷ میلیون دلار اون مال آمریکای شمالی و ۱٫۰۱۳ میلیارد دلار اون مال بقیه جهان بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن