اخبار فیلم

کارگردان مجموعه Avatar اعلام کرد تاریخ اکران Avatar 2 با تاخیر مواجه شده است

اگر شما هم از طرفداران فیلم Avatar باشید حتما از تاخیر های دنباله دار در تاریخ اکران قسمت بعدی این فیلم کلافه شده اید. حالا خبر جدیدی منتشر شده است که گویا باز هم این تاریخ با تاخیر مواجه شده است.

به گزراش آریافیلم، با توجه به گفته های عوامل فیلم Avatar انتظار می رفت که ما تا کنون قسمت بعدی این فیلم را دیده باشیم، اتفاقی که مشخصا نیفتاده است. درواقع اگر James Cameron سازنده قسمت اول این فیلم برنامه قبلی خود را پیش می گرفت و انجام می داد باید Avatar 2 در سال ۲۰۱۴ اکران می شد و تا سال ۲۰۱۵ قسمت سوم این فیلم به نمایش گذاشته می شد که نه تنها هیچکدام از این اتفاقات نیفتاده بلکه برای بار چندم تاریخ تاکران قسمت دوم این مجموعه عقب افتاده است.

به گفته James Cameron تیمی شامل Josh Friedman و Rick Jaffa و Amanda Silver و Shane Salerno کار نویسندگی ادامه این فیلم را انجام داده اند و درواقع کار  آن ها در سال ۲۰۱۳ تمام شده و قرار بر این بوده که Avatar 2 در ۲۰۱۴ اکران شود که این تاریخ آمد و رفت و هیچ اتفاقی نیفتاد. بعد از آن گفته شد که تاریخ اکران فیلم در سال ۲۰۱۶ است، این تاریخ هم آمد و رفت و باز هم اتفاقی نیفتاد. تاریخ بعدی که برای اکران فیلم از سوی سازندگان اعلام شد سال ۲۰۱۸ بود و همه ما لحظه شماری می کردیم تا سال ۲۰۱۸ برسد و فیلم و اکران بشود که حالا Cameron اعلام کرده ایم فیلم برای اکران در سال ۲۰۱۸ آماده نمی شود.

Cameron در مصاحبه ای با مجله EW گفته که:

“خب ۲۰۱۸ اتفاقی نمی افتد. در واقع ما هیچ وقت یک تاریخ مشخص برای اکران اعلام نکردیم. مردم باید درک کنند که ما تاریخ حدودی برای اکران گفتیم و نه یک تاریخ دقیق از طرفی ما در حال ساخت یک فیلم به نام Avatar 2 نیستیم بلکه در حال ساخت فیلم های Avatar 2 و ۳ و ۴ و ۵ هستیم. این یه حرکت بزرگه که به این راحتی ها امکان پذیر نیست.”

اخباری که در گذشته اعلام شده بود بیان گر این مسئله بودند که  آواتار یک سه گانه خواهد بود و این مجموعه سه قسمت خواهد داشت، کسئله ای که به مرور تغییر کرده و حالا میبینیم که قرار است آواتار یک فیلم ۵ قسمتی باشد.

کمپانی ۲۰th Century Fox که قبلا تاریخ ۲۰۱۸ را برای اکران فیلم اعلام کرده بود همچنین تاریخ دنباله های فیلم را به این شکل اعلام کرده بود: Avatar 3 در سال ۲۰۲۰ و Avatar 4 در ۲۰۲۲ و Avatar 5 در ۲۰۲۳ که حالا با این تاخیری که برای Avatar 2 به وجود آمده باید منتظر یک تاثیر دومینویی باشیم و تاریخ بقیه قسمت ها هم تاخیر پیدا کند.

حال باید صبر کنیم ببینیم کار ها روند خودشان را طی می کنند یا باز هم قرار است تاریخ اکران با تاخیر مواجه شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. اینام دیگه شورشو درآوردن هفت ساله که منتظریم قسمت دومش بیاد حالا میان میگن باید دو ه سال دیگم صبر کنید تا دو سه ال دیگه کی مرده کی زندس

  2. هرچقدر میخواد دیر بشه اما خوب باشه,انتظار خیلی خیلی بالا هست از این فیلم پس اگه یه فیلم خوب بیاد بیرون نتیجه نمیده باید خیلی خیلی خوب باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن