اخبار روز فیلمها

انتخاب Alan Taylor به عنوان کارگردان پیش درآمد The Sopranos

در ماه مارس امسال اعلام شد که یک فیلم پیش‌درآمد بر سریال The Sopranos به نام The Many Saints of Newark در حال ساخت است. David Chase سازنده Sopranos، نوشتن فیملنامه این فیلم را در کنار Lawrence Konner (که او هم در Sopranos حضور داشته است) که موضوع آن درباره دوران آشوب های Newark در دهه ۱۹۶۰ است بر عهده دارد. به ویژه اینکه در این دهه شاهد آفریقایی-آمریکایی‌ها و ایتالیایی‌های ساکن Newark هستیم که رو در روی هم قرار می گیرند و گانگسترهای هر دو گروه از شیوه های مرگ آوری برای مقابله با هم استفاده می کنند. بنابراین فیلم به گونه ای است که شخصیت های Sopranos می توانند نقش دوران جوانی خودشان را بازی کنند. Alan Taylor که قبلا قسمت هایی از Sopranos را کارگردانی کرده بود و و جایزه امی برای بهترین کارگردانی را در سال ۲۰۰۷ و برای اپیزود “Kennedy and Heidi”دریافت کرده بود، نیز در این فیلم حضور خواهد داشت. او همچنین قسمت های چهار فصل از شش فصل Sopranos را کارگردانی کرده بود.

Alan Taylor بعد از آن سریال، به بلاک باسترهایی مانند Game of Thrones، Thor: The Dark World و Terminator Genisys پیوست اما بازگشت او به کارهایی از نوع Sopranos می تواند انتخاب مناسبی باشد، با این حال، به نظر می رسد که طراحی و داستان The Many Saints of Newark متفاوت تر از قسمت های استاندارد Sopranos خواهد بود. پرسش اساسی این است که چه زمانی عوامل فیلم آماده فیلمبرداری خواهند بود و نسخه ی جوان کدام شخصیت ها در آن بازی خواهند کرد. آیا کسی پیدا می شود که بتواند جا پای James Gandolfini بگذارد؟ یا بهتر است فیلم داستان شخصیت های مکملی مانند Paulie Walnuts و Junior Soprano را پی بگیرد؟

عده ای بر این عقیده هستند که مسیر دوم (یعنی دنبال کردن شخصیت های مکمل) بهتر خواهد بود چرا که ببینده را به دوران گانگسترهایی خواهد برد که هرگز و در سریال آن را تجربه نکرده اند. ضمن اینکه Sopranos در واقع ماجرای Tony است و فیلم باید به داستان او وفادار بماند. بنابراین خیلی ها با بازی او در یک نقش مکمل و تماشای او به عنوان یک مرد جوان در مقابل Christopher مخالف هستند.

فیلم The Many Saints of Newark احتمالات فراوانی را در پیش روی ما خواهد گذاشت و همه ما بی صبرانه منتظر این هستیم تا هر چه زودتر نتیجه کار را تماشا کنیم.

Soprano

Soprano

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن