اخبار فیلم

تکلیف کارگردان دنباله Suicide Squad هنوز معلوم نیست + Mel Gibson در حال مذاکره

از آنجایی که دنیای DC از داشتن Ben Affleck به عنوان کارگردان ( و یا حتی بازیگر) محروم شده است و دیگر او را در اختیار ندارد، شرکت Warner Bros به دنبال یک چهره سرشناس و یک نام بزرگ به عنوان جایگزین می گردد.

به گزارش آریا فیلم، به نظر می رسد تا به اینجای کار بهترین گزینه ی احتمالی آن ها Mel Gibson باشد که به عنوان کارگردان سری دوم فیلم Suicide Squad او را در نظر گرفته اند که البته این کار چیزی است که کمتر کسی در حال حاضر انتظارش را دارد.

به گفته ی Hollywood Reporter ، Gibson  در حال حاضر در تلاش است با شرایط کاری و جو کار آشنا شود و خود را آماده فعالیت کند اما این باعث نشده که خیال Warners راحت شود و همچنان در حال جستجوی افراد دیگری است تا در صورت عدم توافق با Gibson  از برنامه های خود عقب نیفتند.

یکی دیگر از اشخاصی که این روز ها نامش به میان می آید Daniel Espinosa، کارگردان فیلم های Safe House و Life است. در ابتدا تصور می شد کارگردان سری اول Suicide Squad، David Ayer برای سری دوم این فیلم استخدام شود که با شروع کار های مربوط به فیلم Gotham City Sirens به کارگردانی او این قضیه منتفی شد.

از اسامی دیگری که در لیست فیلم Suicide Squad وجود دارد می شود به Will Smith اشاره کرد که بعد از بقیه ی گزینه ها احتمال بیشتری دارد.

حالا با تمام این اتفاقات باید دید که Gibson چگونه می تواند و می خواهد که Suicide Squad را کارگردانی کند و افکار و ایده های خود را به فیلمی آنچنانی هماهنگ کند.

اگر او به این پروژه بپیوندد قدم دیگری است برای برگشت دوباره به صحنه و فعالیت سطح بالا بعد از اظهار نظر های ضدیهودی اش در سال ۲۰۰۶، در حال حاضر Gibson به خاطر فیلم درام و جنگی  Hacksaw Ridge نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن