اخبار روز فیلمها

احتمال کارگردانی Steven Spielberg در قسمت پنجم فیلم Indiana Jones

در فصل جوایز به سر میبریم و نام استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) رو برای فیلم The Post خیلی میشنویم و بزودی نیز فیلم تخیلی Ready Player One از وی اکران خواهد شد و در آخرین گزارشات خبر از دو فیلم جدید وی به گوش میرسد…

به گزارش آریافیلم ، Spielberg که گفته میشه چندین پروژه رو زیر سر داره ، قسمت پنجم و بدون عنوان Indiana Jones ـه دیزنی پررنگ ترین اونهاست و دیگر فیلم مورد توجه نسخه بازسازی جدید از فیلم West Side Story است.

لازم به ذکره که قسمت پنجم ایندیانا جونز از سال ۲۰۱۵ روز میز است ، وقتی Kathleen Kennedy مدیر کمپانی Lucasfilm از ساخت دنباله ی جدید از فیلم خبر داد و بلافاصله خبر همکاری Spielberg و David Koepp با فیلمهایی چون Spider-ManJurassic Park برای نوشتن فیلمنامه شنیده شد و تاریخ اکرانی تابستانی در سال ۲۰۱۹ هم برای اون تعیین شد و ناگهان ساخت فیلم The Postبه میون اومد و پروژه به تاخیر افتاد و بالاخره تاریخ July 10, 2020 برای Indiana Jones 5 تعیین شده است.

فیلم West Side Story هم که از پروژه های مورد علاقه ی سالهای طولانیه Spielberg است و گویا Tony Kushner با فیلمهایی چون Munich, Lincoln فیلمنامه ی اون رو داره آماده میکنه و باید دید کدام فیلم پروژه ی بعدیه اسپیلبرگ خواهد بود.

اما فیلم سوم The Kidnapping of Edgardo Mortara که حضور Mark Rylance و Oscar Isaac نیز در اون قطعی شده است و گویا ۲۰۰۰ کودک قراره در اون بازی کنند و احتمال نوشتن فیلمنامه ی اون توسط Liz Hannah از فیلم The Post میباشد.

این بود پروژه های پیش روی Spielberg و باید دید فیلم بعدی وی چه خواهد بود…

NOR_D00_052317_7961_R – Meryl Streep, Director Steven Spielberg, and Tom Hanks on the set of THE POST. Photo Credit: Niko Tavernise.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن