اخبار فیلم

کارگردانی و نویسندگی فیلم Batgirl به Joss Whedon سپرده شد

هم اکنون دنیای DC و کمپانی Warner Bros درگیر پروژه های بزرگی هستند که موفقیت آن ها می تواند تاثیر بسیار زیادی در آینده کاری هر دو بگذارد. کمپانی Warner Bros در حال حاضر به شدت مشغول کار بر روی سه فیلم مجموعه ای و احتمالا دنباله دار خود است که بر اساس کمیک های DC ساخته می شوند و در کل قرار است پروژه ی بزرگی را رقم بزنند.

به گزارش آریافیلم، شرکت برادران وارنر در حال حاضر سخت مشغول کار بر روی سه فیلم عظیم خود در دنیای DC یعنی فیلم های Wonder Woman و Justice League و Aquaman است.

فیلم Wonder Woman به کارگردانی Patty Jenkins و بازی Gal Gadot  که از همین الآن نظر مثبت تعداد یادی از منتقدین را به خود جلب کرده و خیلی ها به درخشش آن خوشبین هستند. درواقع حتی خود شرکت Warner Bros هم امیوار است بالاخره بتواند با این فیلم از وضعیت بدی که دارد خارج شود. این فیلم قرار است در ماه ژوئن اکران شود. فیلم بعدی که امسال اکران می شود فیلم Justice League است که در این مجموعه همه ابر قهرمانان DC حضور دارند، در آخر هم فیلم Aquaman که توسط James Wan کارگردانی می شود و از جدیدترین پروژه های WB است.

اما بعد از این ها همه برنامه بعدی Warner Bros چیست؟ بعد از سال ۲۰۱۸ و اکران Aquaman قرار است چه فیلم هایی ساخته شوند؟

یکی از فیلم هایی که پیشرفت هایی درباره آن حاصل شده فیلم Birds of Prey به نویسندگی Christina Hodson است که عده ای از همین حالا نظر مثبتی نسبت به آن دارند  و معتقدند که می تواند فرصت خوبی برای نشان دادن کاراکتر های زن باشد اما فیلمی که می خواهیم درباره آن صحبت کنیم فیلم Batgirl است که چندسالی می شود درباره آن شایعاتی گفته شده است. این فیلم درواقع فیلمی وابسته به Batman است Nicholas Winding Refn در گذشته اعلام کرده بود که مایل است آن را بسازد. حالا بعد از چند سال اخبار رسمی منتشر شده که نشان می دهد WB حنی از شایعات هم فراتر رفته و به طور رسمی از Joss Whedon خواسته تا وظیفه ی نویسندگی فیلمنامه، کارگردانی و تهیه کنندگی Batgirl را بر عهده بگیرد. فعلا هیچ خبر تکمیلی و بیشتری در این باره منتشر نشده ولی کمپانی WB اخبار منتشر شده ی اخیر را رسما تایید کرده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن