اخبار فیلم

کارکتر Paul Walker در Fast 7 حفظ خواهد شد

 

مدتیست که اطراف هفتمین قسمت از سری دنباله های معروف و پر فروش Fast & Furious را ابرهای تاریکی در بر گرفته اند که تمام اینها برمی گردد به درگذشت ناگهانی ستاره ی این فیلمها Paul Walker . پس از اینکه اعلام شد در زمان درگذشت واکر ، پروسه ی فیلمبرداری پروژه تا اواسطش پیش رفته بود ، حدس و گمان ها بهمراه تعداد زیادی شایعات در فضای مجازی دست به دست میشدند تا مشخص شود Universal در آخر Fast & Furious 7 را چگونه پس از مرگ پل واکر ادامه خواهد داد .

آخرین خبر برمی گردد به تغییر تاریخ اکران این فیلم به کارگردانی James Wan توسط کمپانی Universal که از ماه جولای امسال به آپریل ۲۰۱۵ منتقل شد و حالا بنظر می رسد این کمپانی و عوامل سازنده ی Fast & Furious 7 سرانجام متوجه شدند چگونه باید پروژه را ادامه دهند . براساس اطلاعاتی که در دست می باشد ، Paul Walker تنها تعدادی صحنه از فیلمنامه را فیلمبرداری کرده بود و اکثر طرفداران این دنباله علاقه داشتند تا بدانند Universal آیا تعدادی از برداشت های این بازیگر را در فیلم قرار خواهد داد و یا بطور کامل از چارچوب Fast 7 حذف خواهد شد . Chris Morgan نویسنده ی قسمت قبلی ، ماه گذشته باری دیگر به عوامل سازنده اضافه شد تا تغییراتی در فیلمنامه وارد کند و حالا برطبق گزارش سایت خبرگزاری آریافیلم – مشخص شد که شخصیت پل واکر در فیلم بنام Brian O’Conner در Fast & Furious 7 کشته و یا حذف نخواهد شد بلکه کمپانی Universal به گونه ای که هم طرفداران دنباله را راضی نگه دارد و همچنین احتراک شخصیت و کارکتر واکر حفظ شود ، پایان نخواهند داد . صحنه هایی اضافی توسط نویسنده کریس مورگان بطور ویژه برای این کارکتر نوشته خواهد شد تا شخصیت Paul Walker در Fast 7 بشکل مناسبی از داستان قسمت های آینده کنار برود ، بنابراین کارکتر Brian O’Conner همچنان جزعی از Fast & Furious 7 می باشد اما در این قسمت این شخصیت بازنشسته شده و در قسمت های آینده حضور نخواهد یافت . مسلما Universal در این رابطه تصمیم کامل درستی گرفته است بطوریکه هم کارکتر Brian O’Conner را برای قسمت هفتم نگه می دارند تا به طرفداران این فیلم احترام بگذارند و هم شخصیت Paul Walker را حذف نخواهند کرد تا احترام حضور این بازیگر را حفظ کنند . حال باید امیدوار بود تا Chris Morgan و James Wan با ایده ای جالب وارد پروژه شوند تا هم جایگاه مناسبی به Brian O’Conner داده شود و هم بخوبی با پل واکر خداحافظی شود .

فیلم Fast & Furious 7 در تاریخ ۱۰ آپریل ۲۰۱۵ اکران خواهد شد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۵ نظرها

  1. سلام …. طبق افشاحایی که توسط سایت نودیس اینفو و دوست دختر پول واکر صورت گرفته ، معلوم شد که پول زنده هست و توسط خود پول ادامه میابد

  2. احتمالا براش یه تصادف میسازن که باعث آتش سوزی ماشین میشه و بعدم یا میمیره یا با تغییر چهره بخاطر سوختگی فیلمو ادامه میده … :-?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن