اخبار فیلم

چهارگانه ی فیلم جدید Guillermo del Toro مشخص شدند

در گذشته اخبار بسیاری از Guillermo del Toro و پروژه های اینده ی او برای شما منتشر کردیم ، کی یکی از ان پروژه ها Crimson Peak  نام دارد و حال بنظر می رسد که گروه بازیگری این فیلم یکی به یک در خال انتخاب شدن می باشند که البته گروه قوی نیز می باشد . پس از Emma Stone از فیلم The Amazing Spider-Man و Charlie Hunnam  از فیلم Sons of Anarchy و بندبال ان Benedict Cumberbatch از سریال Sherlock ، سرانجام نامزد دو دوره اسکار Jessica Chastain نیز به این پروژه اضافه شده است .

داستان فیلم Crimson Peak درباره ی زنی می باشد که به فعالیت های اخیر همسرش مشکوک می شود و با خود فکر می کند که ممکن است  همسرش انچه که تظاهر می کند ، نمی باشد . این فیلم که در ژانر ترسناک قدم میگذارد قرار است تا در ماه فبریه ۲۰۱۴ تولید خود را اغاز کند . Guillermo del Toro  فیلمنامه ی اینکار را با همکاری Matthew Robbins  از فیلم Mimic و بازنویسی ان نیز توسط Lucinda Coxon از Wild Target انجام شده است .

Jessica Chastain که اخیرا بخاطر حضورش در فیلم  Zero Dark Thirty توانست دومین نامزدی اش در اسکار را بدست بیاورد در فیلم ترسناک دیگری بنام Mama نیز حضور داشته است که بزودی در مقام نویسندگی و کارگردانی پروژه ای نبام Ned Benson خواهد نشست که برای دو قسمت ساخته خواهد شد که شامل The Disappearance of Eleanor Rigby: His و The Disappearance of Eleanor Rigby: Hers خواهد بود . همچنین شایعاتی مبنی بر حضور وی در پروژه ی Tarzan به کارگردانی David Yates منتشر شده است اما حضور او در مقابل Colin Farrell  در فیلم Miss Julie قطعی شده است .

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: خبرگزاری آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن