اخبار روز سریالهااخبار فیلمانتخاب سردبیر

چرا HBO اقدامی برای بدست آوردن حق ساخت سریال lord of the rings نکرد

اوایل این ماه برای اولین بار زمزمه هایی را درباره ی اینکه برنامه ی تلوزیونی Lord Of The Rings توسط شبکه Amazon ساخته خواهد شد شنیدیم و سپس تاییدیه این خبر به همراه جزئیات منتشر شدند که این اتفاق نه تنها رخ خواهد داد بلکه قرار است داستانش قبل از داستان فیلم ها رخ دهد قبل از زمانی که Frodo Baggins و همراهانش عازم شدند که حلقه را نابود کنند و زمین میانی را از به فراموشی سپرده شدن نجات دهند. Amazon یک شبکه نه چندان ایده آل برای این سریال هست و اگر فکر میکنید که چرا HBO آن را اول بدست نیاورد واقعیت این است که اصلا HBO هیچ اقدامی برای بدست آوردن این سریال نکرد و اگر دنبال دلیلی دراماتیک برای این قضیه هستید آرام باشید دلیل خیلی عجیبی ندارد.

به گزارش آریا فیلم این شبکه به دنیای زمین میانی به این دلیل نه گفت که آنها از قبل Westeros را داشتند. چرا یه خرج بسیار هنگفت را برای یک سری فانتزی بسیار بزرگ کنند در حالی که یکی را خودشان دارند؟ چرا شبکه ای که Game Of Thrones را میسازد و از الان برای چندین اسپین آف برنامه ریزی کرده است نیاز به Lord Of The Rings داشته باشد. چون با اینکه Lord Of The Rings یک بلاک باستر بود اما هنوز باید خودش را به عنوان یک سریال ثابت کند. و هنگامی که از رئیس شبکه HBO سوال شد او این گونه جواب داد “من ترجیح میدهم که همه ی ذهن ها رو بدست بیاوریم ولی باز هم ترجیح میدهم که توانایی کار با سریالی را داشته باشیم که با نام برند ما گره خورده باشد.”

شبکه ی HBO قبل از Game Of Thrones هم شبکه ی بزرگی بوده است و قبل از آن احساسات مردم سراسر جهان را بدست آورده بود اما این سریال فانتزی نشون داد که سریال ها و دنیای تلوزیون چقدر خوب میتوانند باشند. حالا این به Amazon بستگی دارد که به چگونه سریالی تبدیل شود و همچنین به HBO نیز بستگی دارد در رابطه با اسپین آف هایش برای Game Of Thrones. در دنیای فانتزی این گونه است یا برنده میشوی یا میمیری

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن