اخبار حاشیه ایاخبار روز سریالهااخبار سریال

چرا باید سریال ۱۳ Reasons Why برای فصل دوم تمدید شود

سریال ۱۳ Reasons Why یک از سریال هایی است که به تازکی پخش خود را آغاز کرده بود و در همین مدت کم توانست طرفداران زیاد برای خود دست و پا کند. این سریال از ۳۱ مارس امسال پخش خود را آغاز کرده بود و حالا صحبت های ضد و نقیضی درباره ی آینده آن و احتمال یا عدم احتمال تمدید آن به گوش می رسد.

به گزارش آریافیلم، سریال ۱۳ Reasons Why محصول جدید شبکه Netflix به عقیده ی خیلی ها از شاهکار های این شبکه است که از تاریخ ۳۱ مارس پخش خود را آغاز کرده بود و حالا فصل اول آن تمام شده اما مشکلی که وجود دارد فصل دوم این سریال است. این سریال بر اساس کتابی با همین نام و به نویسندگی Jay Asher می باشد که در سال ۲۰۰۷ به چاپ رسیده و فروش فوق العاده ای داشته است. بعد ها شبکه Netflix تصمیم به ساخت سریالی ۱۳ قسمتی از این کتاب گرفت و کارگردانی این سریال نیز بر عهده ی Tom McCarthy که یک جایزه اسکار به خاطر فیلم Spotlight در کارنامه خود دارد، قرار گرفت.

حالا سریال Reasons Why به نوعی به مبحث داغ این روز های سینما تبدیل شده و همه درباره آن صحبت می کنند. سریالی که با مشکلات و مسائل مربوط به دانش آموزان دبیرستانی سر و کله می زند و داستان خودکشی یک دختر را روایت می کند. در این سریال ۱۳ قسمتی ما با مشکلاتی که برای Hannah ( با بازی Katherine Langford) به وجود آمد و در آخر باعث شدند که او تصمیم به خودکشی بگیرد آشنا می شویم و آن ها را حس می کنیم. داستان این سریال به این شکل است که ما متوجه می شویم هر کسی چه تاثیری بر Hannah گذاشته و هر کسی تا چه میزان بر تصمیم او اثر گذار بوده. حتی شخصیتی مثل Clay ( با بازی Dylan Minnette) که عملا تاثیری بر روی Hannah نداشته و از دلایل خوکشی به حساب نمی آید می توانسته به نوعی مانع از این عمل شود و اگر چه تاثیر بدی در زندگی او نداشته اما می توانسته تاثیر خوب داشته باشد و مسائلی این چنین ریز در سریال وجود دارد که باعث درگیر کردن تماشاگران می کند. در سریال ما Clay را دنبال می کنیم که با استفاده از صدای های ضبط شده ی Hannah در پی دلیل تصمیم او می رویم.

از آنجایی که سریال بر اساس یک کتاب رمان نوشته و ساخته شده است این سوال پیش می آید که فصل دوم این سریال چه می شود؟ هنوز البته هیچ صحبتی درباره فصل دوم سریال از سوی عوامل آن پیش نیامده اما قبلا گفته شده بود که قرار است ۱۳ Reasons Why یک سریال یک فصلی باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. به نظر من تو همین فصل اول تموم میشه اگه به اخر سریاال دقت کنی اون پسره که عکاسه تصمیم میگیره که همه بچه هایی رو که اذیتش کردند رو بکشه اولش از الکس شروع میکنه که بعد از اون عکسشو از روی بند برمیداره بعدش دوربین میره سمت کلی که نفر بعدی یعنی اونه ، جسیکا و کورتنی هم پیش پدر هاشون اعتراف میکنند شری هم خودشو تحویل پلیس میده ،پدر مادر هانا هم حقیقت رو میدونند و چیزی هم واس فصل دو باقی نمیمونه چون داستان تموم میشه و این میشه بهترین سریالی که من دیدم بعد از بازی تاج و تخت و برکینگ بد !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن